Sir David English Sixes Monday

Tables

Premier Division

No   Team P W D L FAGD P
1 Wenger Out 8 7 1 0 431627 22
2 SPB 8 5 1 2 301614 16
3 Stay Humble 8 5 0 3 362511 15
4 Boscombe Polonia 7 5 0 2 21174 15
5 Youth Elite 8 4 2 2 29254 14
6 Sheffield Monday 7 4 1 2 371720 13
7 BH Niners 8 4 0 4 2131-10 12
8 Quantum 7 2 2 3 21165 8
9 Westside Utd. 7 2 1 4 1729-12 7
10 Daveski 7 2 0 5 2038-18 6
11 Baby Diagos 7 1 2 4 1323-10 5
12 South Coast Building 7 1 1 5 1932-13 4
13 Sarum Knights 7 0 1 6 1436-22 1

Championship Division

No   Team P W D L FAGD P
1 The Old Ones 8 5 1 2 331419 16
2 Lallanas Pyjamas 7 5 1 1 332013 16
3 Back to the Future 8 5 0 3 24195 15
4 Achillies 8 4 1 3 28262 13
5 TMW 8 4 0 4 26224 12
6 The Rat Pack 7 3 2 2 2123-2 11
7 Ojo Rojo 7 3 1 3 23194 10
8 Jogo Bonito 7 3 0 4 1625-9 9
9 Airways 7 2 2 3 1317-4 8
10 Shed Utd. 7 1 4 2 2227-5 7
11 Dale FC 7 2 1 4 1622-6 7
12 Buzzards 8 2 1 5 2034-14 7
13 Hop Inn 7 1 2 4 1825-7 5

League One Division

No   Team P W D L FAGD P
1 NLCC 8 7 0 1 341618 21
2 We The People 8 6 1 1 412021 19
3 AFC ArachnAfobe 8 5 1 2 332013 16
4 Unprotected Cesc 7 4 0 3 20146 12
5 Motley 8 3 2 3 24213 11
6 Werder Beermen 7 3 1 3 23230 10
7 The Heist 7 3 1 3 2633-7 10
8 Ferndown's Finest 7 3 0 4 28280 9
9 Abcde FC 7 3 0 4 1823-5 9
10 Multiple Scorers 8 3 0 5 2741-14 9
11 Disciples 7 3 0 4 1741-24 9
12 Damascus Utd. 7 2 0 5 2327-4 6
13 Team Required call 07970983318 7 0 0 7 1118-7 0


Cup

No   Team P W D L FAGD P
1 Lallanas Pyjamas 4 2 1 1 21129 7
2 Quantum 2 2 0 0 1239 6
3 We The People 3 3 0 0 1688 9
4 SPB (Finalist) 3 3 0 0 1468 9
5 Hop Inn 3 2 1 0 22148 7
6 Wenger Out (Finalist) 2 2 0 0 1688 6
7 Youth Elite 3 2 0 1 1468 6
8 Damascus Utd. 2 2 0 0 1037 6
9 The Heist 2 1 1 0 1147 4
10 Ojo Rojo 3 1 0 2 1486 3
11 Sheffield Monday 2 2 0 0 835 6
12 Stay Humble 3 2 1 0 1284 7
13 NLCC 2 2 0 0 624 6
14 Gravel Hill 1 1 0 0 624 3
15 Motley 2 1 1 0 752 4
16 Sarum Knights 2 1 0 1 972 3
17 Jogo Bonito 3 1 0 2 13121 3
18 Boscombe Polonia 2 1 0 1 12111 3
19 South Coast Building 2 1 0 1 761 3
20 Airways 3 1 0 2 11110 3
21 Abcd FC 3 1 0 2 1617-1 3
22 Dale FC 3 1 0 2 1112-1 3
23 The Rat Pack 2 1 0 1 89-1 3
24 Old Ones 2 1 0 1 67-1 3
25 Werder Beermen 2 1 0 1 34-1 3
26 Westside Utd. 2 1 0 1 1012-2 3
27 Multiple Scorers 2 1 0 1 46-2 3
28 Baby Deigos 2 1 0 1 58-3 3
29 Achillies 2 0 0 2 47-3 0
30 TMW FC 3 1 0 2 913-4 3
31 Back to the Future 2 1 0 1 1015-5 3
32 Ferndown's Finest 4 0 3 1 915-6 3
33 BH Niners 2 0 0 2 512-7 0
34 AFC ArchnAfobe 2 0 0 2 411-7 0
35 Buzzards 2 0 0 2 615-9 0
36 Daveski 2 0 0 2 414-10 0
37 Unprotected Cesc 2 0 0 2 314-11 0
38 Shed Utd. 3 0 0 3 820-12 0
39 Disciples 3 0 0 3 622-16 0

Results

Premier Division

Match Score
18:30 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Stay Humble – SPB 2 - 1
19:05 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Baby Diagos – Boscombe Polonia 2 - 5
19:40 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι BH Niners – Wenger Out 1 - 10
20:15 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Sheffield Monday – Sarum Knights 6 - 3
20:50 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Westside Utd. – Youth Elite 2 - 2
21:25 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι South Coast Building – Quantum 2 - 2
18:30 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Wenger Out – Stay Humble 7 - 3
19:05 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Youth Elite – Daveski 6 - 3
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Sheffield Monday – BH Niners 1 - 4
20:15 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Baby Diagos – Sarum Knights 2 - 2
20:50 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι SPB – Westside Utd. 4 - 0
21:25 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Quantum – Boscombe Polonia 1 - 2
18:30 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Baby Diagos – Daveski 2 - 4
19:05 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Wenger Out – Boscombe Polonia 6 - 0
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Westside Utd. – Stay Humble 2 - 5
20:15 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι South Coast Building – BH Niners 3 - 4
20:50 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Quantum – SPB 2 - 3
21:25 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Youth Elite – Sarum Knights 4 - 1
18:30 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Stay Humble – Daveski 10 - 4
19:05 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Sheffield Monday – Youth Elite 10 - 1
19:40 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Baby Diagos – Westside Utd. 0 - 4
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι South Coast Building – Wenger Out 2 - 6
20:50 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι SPB – Boscombe Polonia 1 - 6
21:25 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι BH Niners – Sarum Knights 4 - 2
18:30 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Sheffield Monday – Wenger Out 4 - 5
19:05 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι South Coast Building – SPB 1 - 5
19:40 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι BH Niners – Youth Elite 1 - 6
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Quantum – Baby Diagos 5 - 2
20:50 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Daveski – Westside Utd. 4 - 2
21:25 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Stay Humble – Boscombe Polonia 5 - 2
18:30 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι South Coast Building – Youth Elite 4 - 3
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Westside Utd. – Sheffield Monday 1 - 9
19:40 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι BH Niners – Boscombe Polonia 1 - 3
20:15 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Stay Humble – Sarum Knights 7 - 0
20:50 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Wenger Out – Quantum 3 - 2
21:25 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Daveski – SPB 2 - 10
18:30 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι SPB – Youth Elite 2 - 2
19:05 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι BH Niners – Daveski 5 - 2
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Quantum – Sheffield Monday 1 - 1
20:15 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Wenger Out – Sarum Knights 5 - 3
20:50 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Westside Utd. – South Coast Building 6 - 5
21:25 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Baby Diagos – Stay Humble 4 - 2
18:30 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι South Coast Building – Sheffield Monday 2 - 6
19:05 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Daveski – Boscombe Polonia 1 - 3
19:40 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Quantum – Sarum Knights 8 - 3
20:15 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Stay Humble – Youth Elite 2 - 5
20:50 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι BH Niners – SPB 1 - 4
21:25 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Baby Diagos – Wenger Out 1 - 1

Championship Division

Match Score
18:30 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Buzzards – TMW 0 - 9
19:05 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Dale FC – Achillies 2 - 4
19:40 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Shed Utd. 7 - 3
20:15 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Airways – Ojo Rojo 0 - 3
20:50 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Hop Inn – Back to the Future 1 - 3
21:25 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι The Old Ones – Jogo Bonito 7 - 0
18:30 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι The Rat Pack – Shed Utd. 4 - 4
19:05 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Buzzards – Back to the Future 1 - 4
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι The Old Ones – Ojo Rojo 5 - 2
20:15 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Achillies – Hop Inn 2 - 6
20:50 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Airways – Jogo Bonito 2 - 4
21:25 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Lallanas Pyjamas – TMW 4 - 3
18:30 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι TMW – Back to the Future 4 - 5
19:05 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι The Rat Pack – Buzzards 4 - 2
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Dale FC – The Old Ones 2 - 9
20:15 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Hop Inn – Ojo Rojo 4 - 6
20:50 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Achillies – Jogo Bonito 4 - 2
21:25 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Airways 3 - 1
18:30 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Achillies – Back to the Future 1 - 3
19:05 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Dale FC – Buzzards 5 - 3
19:40 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Hop Inn – Shed Utd. 2 - 2
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Airways – The Old Ones 2 - 2
20:50 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Ojo Rojo – TMW 1 - 4
21:25 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι The Rat Pack – Lallanas Pyjamas 1 - 9
18:30 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Buzzards – Shed Utd. 6 - 4
19:05 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι The Old Ones – Hop Inn 4 - 0
19:40 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Back to the Future 4 - 3
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Dale FC – TMW L - W
20:50 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι The Rat Pack – Jogo Bonito 4 - 1
21:25 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Achillies – Ojo Rojo 1 - 7
18:30 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι TMW – Achillies 0 - 7
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Shed Utd. – Dale FC 3 - 3
19:40 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Airways – The Rat Pack 3 - 2
20:15 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Lallanas Pyjamas – The Old Ones 2 - 5
20:50 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Buzzards – Hop Inn 2 - 2
21:25 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Back to the Future – Jogo Bonito 4 - 1
18:30 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Ojo Rojo – The Rat Pack 3 - 3
19:05 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Dale FC – Back to the Future 3 - 0
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι TMW – The Old Ones 2 - 0
20:15 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Shed Utd. – Airways 1 - 1
20:50 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Hop Inn – Jogo Bonito 3 - 6
21:25 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Achillies – Buzzards 5 - 2
18:30 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Shed Utd. – TMW 5 - 4
19:05 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Dale FC – The Rat Pack 1 - 3
19:40 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Buzzards – The Old Ones 4 - 1
20:15 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Ojo Rojo – Jogo Bonito 1 - 2
20:50 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Achillies 4 - 4
21:20 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Airways – Back to the Future 4 - 2

League One Division

Match Score
18:30 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Ferndown's Finest – Disciples 15 - 2
19:05 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι AFC ArachnAfobe – Damascus Utd. 5 - 7
19:40 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Werder Beermen – The Heist 3 - 6
20:15 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Abcde FC – NLCC 2 - 6
20:50 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Unprotected Cesc – Motley 4 - 2
21:25 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι We The People – Multiple Scorers 5 - 2
18:30 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Unprotected Cesc – Abcde FC 1 - 4
19:05 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Disciples – Damascus Utd. 1 - 5
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Multiple Scorers – Team Required call 07970983318 4 - 3
20:15 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι NLCC – We The People 4 - 1
20:50 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Werder Beermen – AFC ArachnAfobe 0 - 4
21:25 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι The Heist – Motley 4 - 4
18:30 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Multiple Scorers – AFC ArachnAfobe 2 - 6
19:05 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – The Heist 6 - 8
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Team Required call 07970983318 – We The People 5 - 9
20:15 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Motley – Abcde FC 7 - 1
20:50 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι NLCC – Unprotected Cesc 2 - 1
21:25 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Disciples – Werder Beermen 6 - 4
18:30 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι NLCC – AFC ArachnAfobe 3 - 2
19:05 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Multiple Scorers – Unprotected Cesc 1 - 7
19:40 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Motley – Damascus Utd. 2 - 1
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Team Required call 07970983318 – Disciples L - W
20:50 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Abcde FC – Ferndown's Finest 8 - 0
21:25 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι We The People – The Heist 8 - 1
18:30 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Werder Beermen – Ferndown's Finest 4 - 1
19:05 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Multiple Scorers – Damascus Utd. 5 - 4
19:40 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Disciples – Unprotected Cesc 0 - 5
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Motley – Team Required call 07970983318 5 - 3
20:50 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι NLCC – The Heist 5 - 1
21:25 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι We The People – AFC ArachnAfobe 3 - 3
18:30 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Abcde FC – AFC ArachnAfobe 2 - 4
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Unprotected Cesc – Team Required call 07970983318 W - L
19:40 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Werder Beermen – Motley 1 - 1
20:15 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι NLCC – Damascus Utd. 4 - 0
20:50 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Disciples – We The People 1 - 7
21:25 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – Multiple Scorers 2 - 3
18:30 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι NLCC – Multiple Scorers 7 - 5
19:05 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι The Heist – Damascus Utd. 4 - 2
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – Team Required call 07970983318 W - L
20:15 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Unprotected Cesc – We The People 2 - 5
20:50 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Motley – AFC ArachnAfobe 1 - 4
21:25 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Werder Beermen – Abcde FC 5 - 1
18:30 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Multiple Scorers – Disciples 5 - 7
19:05 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι The Heist – AFC ArachnAfobe 2 - 5
19:40 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Werder Beermen – Damascus Utd. 6 - 4
20:15 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι NLCC – Ferndown's Finest 3 - 4
20:50 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι We The People – Motley 3 - 2
21:25 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Abcde FC – Team Required call 07970983318 W - L


Cup

Match Score
20:50 Ι Mon 21st Aug 2017 Ι Achillies – Stay Humble 2 - 3
20:50 Ι Mon 4th Sep 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Ferndown's Finest 7 - 1
20:50 Ι Mon 4th Sep 2017 Ι SPB (Finalist) – Youth Elite 3 - 1
18:30 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Disciples – Abcd FC 1 - 5
18:30 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Buzzards – The Heist 1 - 8
18:30 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Back to the Future – Wenger Out (Finalist) 3 - 10
19:05 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι SPB (Finalist) – Ojo Rojo 4 - 2
19:05 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Stay Humble – TMW FC 6 - 3
19:05 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι South Coast Building – We The People 3 - 4
19:40 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι AFC ArchnAfobe – Sheffield Monday 2 - 5
19:40 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Daveski – Lallanas Pyjamas 2 - 6
19:40 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι NLCC – Werder Beermen 3 - 1
20:15 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Boscombe Polonia – The Rat Pack 9 - 4
20:15 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Baby Deigos – Youth Elite 1 - 5
20:15 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι BH Niners – Hop Inn 4 - 9
20:50 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Gravel Hill – Jogo Bonito 6 - 2
20:50 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Shed Utd. – Quantum 1 - 8
20:50 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Unprotected Cesc – Damascus Utd. 1 - 3
21:25 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Old Ones – Airways 4 - 3
21:25 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Ferndown's Finest – Motley 2 - 2
21:25 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Dale FC – Westside Utd. 8 - 4
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Dale FC – Multiple Scorers 3 - 4
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Shed Utd. – We The People 5 - 9
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Jogo Bonito – Disciples 10 - 3
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Airways – Sarum Knights 5 - 3
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι TMW FC – Motley 3 - 5
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Unprotected Cesc – Ojo Rojo 2 - 11
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – Lallanas Pyjamas 3 - 3
18:30 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Back to the Future – Buzzards 7 - 5
18:30 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Ferndown's Finest – The Heist 3 - 3
18:30 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Shed Utd. – TMW FC 2 - 3
19:05 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι South Coast Building – Achillies 4 - 2
19:05 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Ojo Rojo – Werder Beermen 1 - 2
19:05 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Dale FC – The Rat Pack 0 - 4
19:40 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Hop Inn – Stay Humble 3 - 3
19:40 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Wenger Out (Finalist) – Lallanas Pyjamas 6 - 5
19:40 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Damascus Utd. – Disciples 7 - 2
20:15 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Boscombe Polonia – SPB (Finalist) 3 - 7
20:15 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Abcd FC – Westside Utd. 4 - 6
20:15 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Multiple Scorers – We The People 0 - 3
20:50 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Daveski – Youth Elite 2 - 8
20:50 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι NLCC – Jogo Bonito 3 - 1
20:50 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Baby Deigos – Airways 4 - 3
21:25 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι BH Niners – Sheffield Monday 1 - 3
21:25 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Old Ones – Quantum 2 - 4
21:25 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι AFC ArchnAfobe – Sarum Knights 2 - 6
21:25 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Abcd FC – Hop Inn 7 - 10

Fixtures

Premier Division

Match
18:30 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Youth Elite – Wenger Out
19:05 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Sheffield Monday – Baby Diagos
19:40 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Stay Humble – Quantum
20:15 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Sarum Knights – Boscombe Polonia
20:50 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι BH Niners – Westside Utd.
21:25 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι South Coast Building – Daveski

Championship Division

Match
18:30 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Shed Utd. – Achillies
19:05 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Hop Inn – Dale FC
19:40 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Ojo Rojo
20:15 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Airways – TMW
20:50 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Buzzards – Jogo Bonito
21:25 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι The Old Ones – The Rat Pack

League One Division

Match
18:30 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Ferndown's Finest – We The People
19:05 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Werder Beermen – Team Required call 07970983318
19:40 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Abcde FC – Multiple Scorers
20:15 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Unprotected Cesc – Damascus Utd.
20:50 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Motley – NLCC
21:25 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι The Heist – Disciples


Teams
League Teams. (Select a team for more info).
Team W D L
Wenger Out 7 1 0
The Old Ones 5 1 2
NLCC 7 0 1
SPB 5 1 2
Lallanas Pyjamas 5 1 1
We The People 6 1 1
AFC ArachnAfobe 5 1 2
Stay Humble 5 0 3
Back to the Future 5 0 3
Boscombe Polonia 5 0 2
Achillies 4 1 3
Unprotected Cesc 4 0 3
TMW 4 0 4
Youth Elite 4 2 2
Motley 3 2 3
Werder Beermen 3 1 3
Sheffield Monday 4 1 2
The Rat Pack 3 2 2
Ojo Rojo 3 1 3
BH Niners 4 0 4
The Heist 3 1 3
Jogo Bonito 3 0 4
Quantum 2 2 3
Ferndown's Finest 3 0 4
Airways 2 2 3
Abcde FC 3 0 4
Westside Utd. 2 1 4
Shed Utd. 1 4 2
Daveski 2 0 5
Multiple Scorers 3 0 5
Baby Diagos 1 2 4
Disciples 3 0 4
Dale FC 2 1 4
South Coast Building 1 1 5
Damascus Utd. 2 0 5
Buzzards 2 1 5
Hop Inn 1 2 4
Team Required call 07970983318 0 0 7
Sarum Knights 0 1 6

Cup Teams. (Select a team for more info).
Team W D L
Lallanas Pyjamas 2 1 1
Quantum 2 0 0
We The People 3 0 0
SPB (Finalist) 3 0 0
Hop Inn 2 1 0
Wenger Out (Finalist) 2 0 0
Youth Elite 2 0 1
Damascus Utd. 2 0 0
The Heist 1 1 0
Ojo Rojo 1 0 2
Sheffield Monday 2 0 0
Stay Humble 2 1 0
NLCC 2 0 0
Gravel Hill 1 0 0
Motley 1 1 0
Sarum Knights 1 0 1
Jogo Bonito 1 0 2
Boscombe Polonia 1 0 1
South Coast Building 1 0 1
Airways 1 0 2
Abcd FC 1 0 2
Dale FC 1 0 2
The Rat Pack 1 0 1
Old Ones 1 0 1
Werder Beermen 1 0 1
Westside Utd. 1 0 1
Multiple Scorers 1 0 1
Baby Deigos 1 0 1
Achillies 0 0 2
TMW FC 1 0 2
Back to the Future 1 0 1
Ferndown's Finest 0 3 1
BH Niners 0 0 2
AFC ArchnAfobe 0 0 2
Buzzards 0 0 2
Daveski 0 0 2
Unprotected Cesc 0 0 2
Shed Utd. 0 0 3
Disciples 0 0 3

Matches

Premier Division

Match List for Team ID: 6005 Score
18:30 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Stay Humble – SPB 2 - 1
18:30 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Wenger Out – Stay Humble 7 - 3
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Westside Utd. – Stay Humble 2 - 5
18:30 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Stay Humble – Daveski 10 - 4
21:25 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Stay Humble – Boscombe Polonia 5 - 2
20:15 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Stay Humble – Sarum Knights 7 - 0
21:25 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Baby Diagos – Stay Humble 4 - 2
20:15 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Stay Humble – Youth Elite 2 - 5
19:40 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Stay Humble – Quantum -:-
Match List for Team ID: 5970 Score
18:30 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Stay Humble – SPB 2 - 1
20:50 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι SPB – Westside Utd. 4 - 0
20:50 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Quantum – SPB 2 - 3
20:50 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι SPB – Boscombe Polonia 1 - 6
19:05 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι South Coast Building – SPB 1 - 5
21:25 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Daveski – SPB 2 - 10
18:30 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι SPB – Youth Elite 2 - 2
20:50 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι BH Niners – SPB 1 - 4
Match List for Team ID: 5975 Score
19:05 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Baby Diagos – Boscombe Polonia 2 - 5
20:15 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Baby Diagos – Sarum Knights 2 - 2
18:30 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Baby Diagos – Daveski 2 - 4
19:40 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Baby Diagos – Westside Utd. 0 - 4
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Quantum – Baby Diagos 5 - 2
21:25 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Baby Diagos – Stay Humble 4 - 2
21:25 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Baby Diagos – Wenger Out 1 - 1
19:05 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Sheffield Monday – Baby Diagos -:-
Match List for Team ID: 5966 Score
19:05 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Baby Diagos – Boscombe Polonia 2 - 5
21:25 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Quantum – Boscombe Polonia 1 - 2
19:05 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Wenger Out – Boscombe Polonia 6 - 0
20:50 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι SPB – Boscombe Polonia 1 - 6
21:25 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Stay Humble – Boscombe Polonia 5 - 2
19:40 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι BH Niners – Boscombe Polonia 1 - 3
19:05 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Daveski – Boscombe Polonia 1 - 3
20:15 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Sarum Knights – Boscombe Polonia -:-
Match List for Team ID: 5981 Score
19:40 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι BH Niners – Wenger Out 1 - 10
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Sheffield Monday – BH Niners 1 - 4
20:15 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι South Coast Building – BH Niners 3 - 4
21:25 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι BH Niners – Sarum Knights 4 - 2
19:40 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι BH Niners – Youth Elite 1 - 6
19:40 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι BH Niners – Boscombe Polonia 1 - 3
19:05 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι BH Niners – Daveski 5 - 2
20:50 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι BH Niners – SPB 1 - 4
20:50 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι BH Niners – Westside Utd. -:-
Match List for Team ID: 5973 Score
19:40 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι BH Niners – Wenger Out 1 - 10
18:30 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Wenger Out – Stay Humble 7 - 3
19:05 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Wenger Out – Boscombe Polonia 6 - 0
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι South Coast Building – Wenger Out 2 - 6
18:30 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Sheffield Monday – Wenger Out 4 - 5
20:50 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Wenger Out – Quantum 3 - 2
20:15 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Wenger Out – Sarum Knights 5 - 3
21:25 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Baby Diagos – Wenger Out 1 - 1
18:30 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Youth Elite – Wenger Out -:-
Match List for Team ID: 5988 Score
20:15 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Sheffield Monday – Sarum Knights 6 - 3
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Sheffield Monday – BH Niners 1 - 4
19:05 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Sheffield Monday – Youth Elite 10 - 1
18:30 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Sheffield Monday – Wenger Out 4 - 5
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Westside Utd. – Sheffield Monday 1 - 9
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Quantum – Sheffield Monday 1 - 1
18:30 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι South Coast Building – Sheffield Monday 2 - 6
19:05 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Sheffield Monday – Baby Diagos -:-
Match List for Team ID: 6018 Score
20:15 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Sheffield Monday – Sarum Knights 6 - 3
20:15 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Baby Diagos – Sarum Knights 2 - 2
21:25 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Youth Elite – Sarum Knights 4 - 1
21:25 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι BH Niners – Sarum Knights 4 - 2
20:15 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Stay Humble – Sarum Knights 7 - 0
20:15 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Wenger Out – Sarum Knights 5 - 3
19:40 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Quantum – Sarum Knights 8 - 3
20:15 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Sarum Knights – Boscombe Polonia -:-
Match List for Team ID: 5996 Score
20:50 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Westside Utd. – Youth Elite 2 - 2
20:50 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι SPB – Westside Utd. 4 - 0
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Westside Utd. – Stay Humble 2 - 5
19:40 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Baby Diagos – Westside Utd. 0 - 4
20:50 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Daveski – Westside Utd. 4 - 2
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Westside Utd. – Sheffield Monday 1 - 9
20:50 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Westside Utd. – South Coast Building 6 - 5
20:50 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι BH Niners – Westside Utd. -:-
Match List for Team ID: 5991 Score
20:50 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Westside Utd. – Youth Elite 2 - 2
19:05 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Youth Elite – Daveski 6 - 3
21:25 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Youth Elite – Sarum Knights 4 - 1
19:05 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Sheffield Monday – Youth Elite 10 - 1
19:40 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι BH Niners – Youth Elite 1 - 6
18:30 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι South Coast Building – Youth Elite 4 - 3
18:30 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι SPB – Youth Elite 2 - 2
20:15 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Stay Humble – Youth Elite 2 - 5
18:30 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Youth Elite – Wenger Out -:-
Match List for Team ID: 5995 Score
21:25 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι South Coast Building – Quantum 2 - 2
20:15 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι South Coast Building – BH Niners 3 - 4
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι South Coast Building – Wenger Out 2 - 6
19:05 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι South Coast Building – SPB 1 - 5
18:30 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι South Coast Building – Youth Elite 4 - 3
20:50 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Westside Utd. – South Coast Building 6 - 5
18:30 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι South Coast Building – Sheffield Monday 2 - 6
21:25 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι South Coast Building – Daveski -:-
Match List for Team ID: 5979 Score
21:25 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι South Coast Building – Quantum 2 - 2
21:25 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Quantum – Boscombe Polonia 1 - 2
20:50 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Quantum – SPB 2 - 3
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Quantum – Baby Diagos 5 - 2
20:50 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Wenger Out – Quantum 3 - 2
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Quantum – Sheffield Monday 1 - 1
19:40 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Quantum – Sarum Knights 8 - 3
19:40 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Stay Humble – Quantum -:-
Match List for Team ID: 6006 Score
19:05 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Youth Elite – Daveski 6 - 3
18:30 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Baby Diagos – Daveski 2 - 4
18:30 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Stay Humble – Daveski 10 - 4
20:50 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Daveski – Westside Utd. 4 - 2
21:25 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Daveski – SPB 2 - 10
19:05 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι BH Niners – Daveski 5 - 2
19:05 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Daveski – Boscombe Polonia 1 - 3
21:25 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι South Coast Building – Daveski -:-

Championship Division

Match List for Team ID: 6009 Score
18:30 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Buzzards – TMW 0 - 9
19:05 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Buzzards – Back to the Future 1 - 4
19:05 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι The Rat Pack – Buzzards 4 - 2
19:05 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Dale FC – Buzzards 5 - 3
18:30 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Buzzards – Shed Utd. 6 - 4
20:50 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Buzzards – Hop Inn 2 - 2
21:25 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Achillies – Buzzards 5 - 2
19:40 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Buzzards – The Old Ones 4 - 1
20:50 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Buzzards – Jogo Bonito -:-
Match List for Team ID: 5989 Score
18:30 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Buzzards – TMW 0 - 9
21:25 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Lallanas Pyjamas – TMW 4 - 3
18:30 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι TMW – Back to the Future 4 - 5
20:50 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Ojo Rojo – TMW 1 - 4
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Dale FC – TMW L - W
18:30 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι TMW – Achillies 0 - 7
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι TMW – The Old Ones 2 - 0
18:30 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Shed Utd. – TMW 5 - 4
20:15 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Airways – TMW -:-
Match List for Team ID: 6019 Score
19:05 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Dale FC – Achillies 2 - 4
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Dale FC – The Old Ones 2 - 9
19:05 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Dale FC – Buzzards 5 - 3
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Dale FC – TMW L - W
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Shed Utd. – Dale FC 3 - 3
19:05 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Dale FC – Back to the Future 3 - 0
19:05 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Dale FC – The Rat Pack 1 - 3
19:05 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Hop Inn – Dale FC -:-
Match List for Team ID: 5993 Score
19:05 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Dale FC – Achillies 2 - 4
20:15 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Achillies – Hop Inn 2 - 6
20:50 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Achillies – Jogo Bonito 4 - 2
18:30 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Achillies – Back to the Future 1 - 3
21:25 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Achillies – Ojo Rojo 1 - 7
18:30 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι TMW – Achillies 0 - 7
21:25 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Achillies – Buzzards 5 - 2
20:50 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Achillies 4 - 4
18:30 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Shed Utd. – Achillies -:-
Match List for Team ID: 6010 Score
19:40 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Shed Utd. 7 - 3
21:25 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Lallanas Pyjamas – TMW 4 - 3
21:25 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Airways 3 - 1
21:25 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι The Rat Pack – Lallanas Pyjamas 1 - 9
19:40 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Back to the Future 4 - 3
20:15 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Lallanas Pyjamas – The Old Ones 2 - 5
20:50 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Achillies 4 - 4
19:40 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Ojo Rojo -:-
Match List for Team ID: 5997 Score
19:40 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Shed Utd. 7 - 3
18:30 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι The Rat Pack – Shed Utd. 4 - 4
19:40 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Hop Inn – Shed Utd. 2 - 2
18:30 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Buzzards – Shed Utd. 6 - 4
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Shed Utd. – Dale FC 3 - 3
20:15 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Shed Utd. – Airways 1 - 1
18:30 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Shed Utd. – TMW 5 - 4
18:30 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Shed Utd. – Achillies -:-
Match List for Team ID: 5984 Score
20:15 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Airways – Ojo Rojo 0 - 3
20:50 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Airways – Jogo Bonito 2 - 4
21:25 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Airways 3 - 1
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Airways – The Old Ones 2 - 2
19:40 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Airways – The Rat Pack 3 - 2
20:15 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Shed Utd. – Airways 1 - 1
21:20 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Airways – Back to the Future 4 - 2
20:15 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Airways – TMW -:-
Match List for Team ID: 5977 Score
20:15 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Airways – Ojo Rojo 0 - 3
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι The Old Ones – Ojo Rojo 5 - 2
20:15 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Hop Inn – Ojo Rojo 4 - 6
20:50 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Ojo Rojo – TMW 1 - 4
21:25 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Achillies – Ojo Rojo 1 - 7
18:30 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Ojo Rojo – The Rat Pack 3 - 3
20:15 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Ojo Rojo – Jogo Bonito 1 - 2
19:40 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Ojo Rojo -:-
Match List for Team ID: 5982 Score
20:50 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Hop Inn – Back to the Future 1 - 3
20:15 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Achillies – Hop Inn 2 - 6
20:15 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Hop Inn – Ojo Rojo 4 - 6
19:40 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Hop Inn – Shed Utd. 2 - 2
19:05 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι The Old Ones – Hop Inn 4 - 0
20:50 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Buzzards – Hop Inn 2 - 2
20:50 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Hop Inn – Jogo Bonito 3 - 6
19:05 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Hop Inn – Dale FC -:-
Match List for Team ID: 6012 Score
20:50 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Hop Inn – Back to the Future 1 - 3
19:05 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Buzzards – Back to the Future 1 - 4
18:30 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι TMW – Back to the Future 4 - 5
18:30 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Achillies – Back to the Future 1 - 3
19:40 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Back to the Future 4 - 3
21:25 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Back to the Future – Jogo Bonito 4 - 1
19:05 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Dale FC – Back to the Future 3 - 0
21:20 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Airways – Back to the Future 4 - 2
Match List for Team ID: 5974 Score
21:25 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι The Old Ones – Jogo Bonito 7 - 0
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι The Old Ones – Ojo Rojo 5 - 2
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Dale FC – The Old Ones 2 - 9
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Airways – The Old Ones 2 - 2
19:05 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι The Old Ones – Hop Inn 4 - 0
20:15 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Lallanas Pyjamas – The Old Ones 2 - 5
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι TMW – The Old Ones 2 - 0
19:40 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Buzzards – The Old Ones 4 - 1
21:25 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι The Old Ones – The Rat Pack -:-
Match List for Team ID: 5978 Score
21:25 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι The Old Ones – Jogo Bonito 7 - 0
20:50 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Airways – Jogo Bonito 2 - 4
20:50 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Achillies – Jogo Bonito 4 - 2
20:50 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι The Rat Pack – Jogo Bonito 4 - 1
21:25 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Back to the Future – Jogo Bonito 4 - 1
20:50 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Hop Inn – Jogo Bonito 3 - 6
20:15 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Ojo Rojo – Jogo Bonito 1 - 2
20:50 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Buzzards – Jogo Bonito -:-
Match List for Team ID: 6008 Score
18:30 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι The Rat Pack – Shed Utd. 4 - 4
19:05 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι The Rat Pack – Buzzards 4 - 2
21:25 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι The Rat Pack – Lallanas Pyjamas 1 - 9
20:50 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι The Rat Pack – Jogo Bonito 4 - 1
19:40 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Airways – The Rat Pack 3 - 2
18:30 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Ojo Rojo – The Rat Pack 3 - 3
19:05 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Dale FC – The Rat Pack 1 - 3
21:25 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι The Old Ones – The Rat Pack -:-

League One Division

Match List for Team ID: 6014 Score
18:30 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Ferndown's Finest – Disciples 15 - 2
19:05 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – The Heist 6 - 8
20:50 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Abcde FC – Ferndown's Finest 8 - 0
18:30 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Werder Beermen – Ferndown's Finest 4 - 1
21:25 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – Multiple Scorers 2 - 3
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – Team Required call 07970983318 W - L
20:15 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι NLCC – Ferndown's Finest 3 - 4
18:30 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Ferndown's Finest – We The People -:-
Match List for Team ID: 6013 Score
18:30 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Ferndown's Finest – Disciples 15 - 2
19:05 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Disciples – Damascus Utd. 1 - 5
21:25 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Disciples – Werder Beermen 6 - 4
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Team Required call 07970983318 – Disciples L - W
19:40 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Disciples – Unprotected Cesc 0 - 5
20:50 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Disciples – We The People 1 - 7
18:30 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Multiple Scorers – Disciples 5 - 7
21:25 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι The Heist – Disciples -:-
Match List for Team ID: 5987 Score
19:05 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι AFC ArachnAfobe – Damascus Utd. 5 - 7
20:50 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Werder Beermen – AFC ArachnAfobe 0 - 4
18:30 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Multiple Scorers – AFC ArachnAfobe 2 - 6
18:30 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι NLCC – AFC ArachnAfobe 3 - 2
21:25 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι We The People – AFC ArachnAfobe 3 - 3
18:30 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Abcde FC – AFC ArachnAfobe 2 - 4
20:50 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Motley – AFC ArachnAfobe 1 - 4
19:05 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι The Heist – AFC ArachnAfobe 2 - 5
Match List for Team ID: 6003 Score
19:05 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι AFC ArachnAfobe – Damascus Utd. 5 - 7
19:05 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Disciples – Damascus Utd. 1 - 5
19:40 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Motley – Damascus Utd. 2 - 1
19:05 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Multiple Scorers – Damascus Utd. 5 - 4
20:15 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι NLCC – Damascus Utd. 4 - 0
19:05 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι The Heist – Damascus Utd. 4 - 2
19:40 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Werder Beermen – Damascus Utd. 6 - 4
20:15 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Unprotected Cesc – Damascus Utd. -:-
Match List for Team ID: 5985 Score
19:40 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Werder Beermen – The Heist 3 - 6
20:50 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Werder Beermen – AFC ArachnAfobe 0 - 4
21:25 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Disciples – Werder Beermen 6 - 4
18:30 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Werder Beermen – Ferndown's Finest 4 - 1
19:40 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Werder Beermen – Motley 1 - 1
21:25 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Werder Beermen – Abcde FC 5 - 1
19:40 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Werder Beermen – Damascus Utd. 6 - 4
19:05 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Werder Beermen – Team Required call 07970983318 -:-
Match List for Team ID: 5998 Score
19:40 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Werder Beermen – The Heist 3 - 6
21:25 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι The Heist – Motley 4 - 4
19:05 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – The Heist 6 - 8
21:25 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι We The People – The Heist 8 - 1
20:50 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι NLCC – The Heist 5 - 1
19:05 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι The Heist – Damascus Utd. 4 - 2
19:05 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι The Heist – AFC ArachnAfobe 2 - 5
21:25 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι The Heist – Disciples -:-
Match List for Team ID: 5994 Score
20:15 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Abcde FC – NLCC 2 - 6
18:30 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Unprotected Cesc – Abcde FC 1 - 4
20:15 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Motley – Abcde FC 7 - 1
20:50 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Abcde FC – Ferndown's Finest 8 - 0
18:30 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Abcde FC – AFC ArachnAfobe 2 - 4
21:25 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Werder Beermen – Abcde FC 5 - 1
21:25 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Abcde FC – Team Required call 07970983318 W - L
19:40 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Abcde FC – Multiple Scorers -:-
Match List for Team ID: 5983 Score
20:15 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Abcde FC – NLCC 2 - 6
20:15 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι NLCC – We The People 4 - 1
20:50 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι NLCC – Unprotected Cesc 2 - 1
18:30 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι NLCC – AFC ArachnAfobe 3 - 2
20:50 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι NLCC – The Heist 5 - 1
20:15 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι NLCC – Damascus Utd. 4 - 0
18:30 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι NLCC – Multiple Scorers 7 - 5
20:15 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι NLCC – Ferndown's Finest 3 - 4
20:50 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Motley – NLCC -:-
Match List for Team ID: 6001 Score
20:50 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Unprotected Cesc – Motley 4 - 2
18:30 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Unprotected Cesc – Abcde FC 1 - 4
20:50 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι NLCC – Unprotected Cesc 2 - 1
19:05 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Multiple Scorers – Unprotected Cesc 1 - 7
19:40 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Disciples – Unprotected Cesc 0 - 5
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Unprotected Cesc – Team Required call 07970983318 W - L
20:15 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Unprotected Cesc – We The People 2 - 5
20:15 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Unprotected Cesc – Damascus Utd. -:-
Match List for Team ID: 5992 Score
20:50 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι Unprotected Cesc – Motley 4 - 2
21:25 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι The Heist – Motley 4 - 4
20:15 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Motley – Abcde FC 7 - 1
19:40 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Motley – Damascus Utd. 2 - 1
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Motley – Team Required call 07970983318 5 - 3
19:40 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Werder Beermen – Motley 1 - 1
20:50 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Motley – AFC ArachnAfobe 1 - 4
20:50 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι We The People – Motley 3 - 2
20:50 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Motley – NLCC -:-
Match List for Team ID: 6015 Score
21:25 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι We The People – Multiple Scorers 5 - 2
20:15 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι NLCC – We The People 4 - 1
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Team Required call 07970983318 – We The People 5 - 9
21:25 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι We The People – The Heist 8 - 1
21:25 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι We The People – AFC ArachnAfobe 3 - 3
20:50 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Disciples – We The People 1 - 7
20:15 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Unprotected Cesc – We The People 2 - 5
20:50 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι We The People – Motley 3 - 2
18:30 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Ferndown's Finest – We The People -:-
Match List for Team ID: 6016 Score
21:25 Ι Mon 18th Sep 2017 Ι We The People – Multiple Scorers 5 - 2
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Multiple Scorers – Team Required call 07970983318 4 - 3
18:30 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Multiple Scorers – AFC ArachnAfobe 2 - 6
19:05 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Multiple Scorers – Unprotected Cesc 1 - 7
19:05 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Multiple Scorers – Damascus Utd. 5 - 4
21:25 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – Multiple Scorers 2 - 3
18:30 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι NLCC – Multiple Scorers 7 - 5
18:30 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Multiple Scorers – Disciples 5 - 7
19:40 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Abcde FC – Multiple Scorers -:-
Match List for Team ID: 6017 Score
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Multiple Scorers – Team Required call 07970983318 4 - 3
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Team Required call 07970983318 – We The People 5 - 9
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Team Required call 07970983318 – Disciples L - W
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Motley – Team Required call 07970983318 5 - 3
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Unprotected Cesc – Team Required call 07970983318 W - L
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – Team Required call 07970983318 W - L
21:25 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Abcde FC – Team Required call 07970983318 W - L
19:05 Ι Mon 20th Nov 2017 Ι Werder Beermen – Team Required call 07970983318 -:-


Cup

Match List for Team ID: 5891 Score
20:50 Ι Mon 21st Aug 2017 Ι Achillies – Stay Humble 2 - 3
19:05 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι South Coast Building – Achillies 4 - 2
Match List for Team ID: 5876 Score
20:50 Ι Mon 21st Aug 2017 Ι Achillies – Stay Humble 2 - 3
19:05 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Stay Humble – TMW FC 6 - 3
19:40 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Hop Inn – Stay Humble 3 - 3
Match List for Team ID: 5860 Score
20:50 Ι Mon 4th Sep 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Ferndown's Finest 7 - 1
19:40 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Daveski – Lallanas Pyjamas 2 - 6
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – Lallanas Pyjamas 3 - 3
19:40 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Wenger Out (Finalist) – Lallanas Pyjamas 6 - 5
Match List for Team ID: 5899 Score
20:50 Ι Mon 4th Sep 2017 Ι Lallanas Pyjamas – Ferndown's Finest 7 - 1
21:25 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Ferndown's Finest – Motley 2 - 2
19:40 Ι Mon 30th Oct 2017 Ι Ferndown's Finest – Lallanas Pyjamas 3 - 3
18:30 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Ferndown's Finest – The Heist 3 - 3
Match List for Team ID: 5857 Score
20:50 Ι Mon 4th Sep 2017 Ι SPB (Finalist) – Youth Elite 3 - 1
19:05 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι SPB (Finalist) – Ojo Rojo 4 - 2
20:15 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Boscombe Polonia – SPB (Finalist) 3 - 7
Match List for Team ID: 5871 Score
20:50 Ι Mon 4th Sep 2017 Ι SPB (Finalist) – Youth Elite 3 - 1
20:15 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Baby Deigos – Youth Elite 1 - 5
20:50 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Daveski – Youth Elite 2 - 8
Match List for Team ID: 5901 Score
18:30 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Disciples – Abcd FC 1 - 5
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Jogo Bonito – Disciples 10 - 3
19:40 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Damascus Utd. – Disciples 7 - 2
Match List for Team ID: 5896 Score
18:30 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Disciples – Abcd FC 1 - 5
20:15 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Abcd FC – Westside Utd. 4 - 6
21:25 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Abcd FC – Hop Inn 7 - 10
Match List for Team ID: 5892 Score
18:30 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Buzzards – The Heist 1 - 8
18:30 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Back to the Future – Buzzards 7 - 5
Match List for Team ID: 5886 Score
18:30 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Buzzards – The Heist 1 - 8
18:30 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Ferndown's Finest – The Heist 3 - 3
Match List for Team ID: 5861 Score
18:30 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Back to the Future – Wenger Out (Finalist) 3 - 10
18:30 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Back to the Future – Buzzards 7 - 5
Match List for Team ID: 5858 Score
18:30 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Back to the Future – Wenger Out (Finalist) 3 - 10
19:40 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Wenger Out (Finalist) – Lallanas Pyjamas 6 - 5
Match List for Team ID: 5862 Score
19:05 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι SPB (Finalist) – Ojo Rojo 4 - 2
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Unprotected Cesc – Ojo Rojo 2 - 11
19:05 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Ojo Rojo – Werder Beermen 1 - 2
Match List for Team ID: 5893 Score
19:05 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Stay Humble – TMW FC 6 - 3
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι TMW FC – Motley 3 - 5
18:30 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Shed Utd. – TMW FC 2 - 3
Match List for Team ID: 5902 Score
19:05 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι South Coast Building – We The People 3 - 4
19:05 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι South Coast Building – Achillies 4 - 2
Match List for Team ID: 5965 Score
19:05 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι South Coast Building – We The People 3 - 4
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Shed Utd. – We The People 5 - 9
20:15 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Multiple Scorers – We The People 0 - 3
Match List for Team ID: 5878 Score
19:40 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι AFC ArchnAfobe – Sheffield Monday 2 - 5
21:25 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι AFC ArchnAfobe – Sarum Knights 2 - 6
Match List for Team ID: 5873 Score
19:40 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι AFC ArchnAfobe – Sheffield Monday 2 - 5
21:25 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι BH Niners – Sheffield Monday 1 - 3
Match List for Team ID: 5859 Score
19:40 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Daveski – Lallanas Pyjamas 2 - 6
20:50 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Daveski – Youth Elite 2 - 8
Match List for Team ID: 5867 Score
19:40 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι NLCC – Werder Beermen 3 - 1
20:50 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι NLCC – Jogo Bonito 3 - 1
Match List for Team ID: 5888 Score
19:40 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι NLCC – Werder Beermen 3 - 1
19:05 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Ojo Rojo – Werder Beermen 1 - 2
Match List for Team ID: 5856 Score
20:15 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Boscombe Polonia – The Rat Pack 9 - 4
20:15 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Boscombe Polonia – SPB (Finalist) 3 - 7
Match List for Team ID: 5864 Score
20:15 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Boscombe Polonia – The Rat Pack 9 - 4
19:05 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Dale FC – The Rat Pack 0 - 4
Match List for Team ID: 5865 Score
20:15 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Baby Deigos – Youth Elite 1 - 5
20:50 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Baby Deigos – Airways 4 - 3
Match List for Team ID: 5890 Score
20:15 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι BH Niners – Hop Inn 4 - 9
21:25 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι BH Niners – Sheffield Monday 1 - 3
Match List for Team ID: 5897 Score
20:15 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι BH Niners – Hop Inn 4 - 9
19:40 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Hop Inn – Stay Humble 3 - 3
21:25 Ι Mon 13th Nov 2017 Ι Abcd FC – Hop Inn 7 - 10
Match List for Team ID: 5866 Score
20:50 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Gravel Hill – Jogo Bonito 6 - 2
Match List for Team ID: 5889 Score
20:50 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Gravel Hill – Jogo Bonito 6 - 2
20:15 Ι Mon 9th Oct 2017 Ι Jogo Bonito – Disciples 10 - 3
20:50 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι NLCC – Jogo Bonito 3 - 1
Match List for Team ID: 5900 Score
20:50 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Shed Utd. – Quantum 1 - 8
19:40 Ι Mon 2nd Oct 2017 Ι Shed Utd. – We The People 5 - 9
18:30 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Shed Utd. – TMW FC 2 - 3
Match List for Team ID: 5880 Score
20:50 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Shed Utd. – Quantum 1 - 8
21:25 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Old Ones – Quantum 2 - 4
Match List for Team ID: 5887 Score
20:50 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Unprotected Cesc – Damascus Utd. 1 - 3
19:05 Ι Mon 23rd Oct 2017 Ι Unprotected Cesc – Ojo Rojo 2 - 11
Match List for Team ID: 5885 Score
20:50 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Unprotected Cesc – Damascus Utd. 1 - 3
19:40 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Damascus Utd. – Disciples 7 - 2
Match List for Team ID: 5898 Score
21:25 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Old Ones – Airways 4 - 3
21:25 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Old Ones – Quantum 2 - 4
Match List for Team ID: 5895 Score
21:25 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Old Ones – Airways 4 - 3
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Airways – Sarum Knights 5 - 3
20:50 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Baby Deigos – Airways 4 - 3
Match List for Team ID: 5872 Score
21:25 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Ferndown's Finest – Motley 2 - 2
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι TMW FC – Motley 3 - 5
Match List for Team ID: 5877 Score
21:25 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Dale FC – Westside Utd. 8 - 4
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Dale FC – Multiple Scorers 3 - 4
19:05 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Dale FC – The Rat Pack 0 - 4
Match List for Team ID: 5870 Score
21:25 Ι Mon 11th Sep 2017 Ι Dale FC – Westside Utd. 8 - 4
20:15 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Abcd FC – Westside Utd. 4 - 6
Match List for Team ID: 6021 Score
19:40 Ι Mon 25th Sep 2017 Ι Dale FC – Multiple Scorers 3 - 4
20:15 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι Multiple Scorers – We The People 0 - 3
Match List for Team ID: 6086 Score
20:15 Ι Mon 16th Oct 2017 Ι Airways – Sarum Knights 5 - 3
21:25 Ι Mon 6th Nov 2017 Ι AFC ArchnAfobe – Sarum Knights 2 - 6

Past Winners

Sir David English Sixes Monday Past Winners
Season Premier Championship League One Cup
OCTOBER 2002MILTON FOREST TRAVIS PERKINSDAD\'S ARMY 
DECEMBER 2002A.C. MONTEZUMATWYNHAMAIRWAYS 
MARCH 2003 A.C. MONTEZUMAA.F.C. WONGA THE GOONERS 
JUNE 2003A.C. MONTEZUMAMAKING WAVESBALMER LAWN GARAGE 
SEPT. 2003M2S.SPRING CHICKENSHENRY BROWN A.S. 
DEC. 2003M2S.HENRY BROWN A.S.TESCO EXTRA 
MAR. 2004 M2S.JAMMY DODGERSEGG MONKEY A.C. MONTEZUMA
JULY 2004 M2S.HARCHESTER UNITED BROADSIDEREAL MADRAS
NOV. 2004M2S.BROADSIDEBACK TO THE FUTURE 
FEB. 2005 CORINTHIANSALMANSAPUREWELL ELECTRICAL 
JUNE 2005BROADSIDEGOT YOUR NUMBER FRESH RECRUITSHENRY BROWN ALLSTARS
OCT. 05HENRY BROWN A.S.TRAVIS PERKINSMEYRICKS RELICS 
FEB 06 HENRY BROWN A.S.MEYRICKS RELICS BOS VEGAS  
JUNE 2006HENRY BROWN A.S.SANTOSBARMY ARMY 
SEPT. 2006PARDISE HEALTH SPALORENZOSDYNAMO KEBABHENRY BROWN ALLSTARS
JAN. 2007 HENRY BROWN A.S.DISCIPLESSOUTHBOURNE TOFFEES  
MAY 2007 MIRAMAR HOTELMEYRICKS RELICS GROVE SPARTANSHENRY BROWN A.S.
SEPT. 2007HENRY BROWN A.S.AIRWAYSN.A.T.S. 
JAN. 2008HENRY BROWN A.S.N.A.T.S.BRIT. BULLS 
MAY 2008HENRY BROWN A.S.M2ST.S.V.MEYRICKS RELICS
AUG 2008HENRY BROWN A.S.A & Y ALL STARSSOCCER F.C. 
DEC. 2008BARMY ARMYSOCCER F.C.GUNNERS 
APR. 2009LOST BOYSN.A.T.S.ELECTRIC BLUES 
JULY 2009YOUNG BLOOD GOONERSSTROUDEN YOUTH AIRWAYS
FEB 2010 AIRWAYSCORNISH RATTLERS MILTON FOREST  
JUNE 2010 CORNISH RATTLERSGROVE SPARTANS GRAVEL HILL AIRWAYS
OCT 2010 LOST BOYSTHE RAMSA.F.C. WONGA MEYRICKS RELICS (Dec.2010)
FEB 2011SUPER SIXES CHUCK NORRISGLORIA\'S WARRIORS 
JUNE 2011WESSEXMILTON FOREST EGG MONKEYCORNISH RATTLERS
OCT. 2011THE RAMSELECTRIC VETSREAL SOSOBADMEYRICKS RELICS
FEB. 2012WHITE KNIGHTSTREKELECWHERE\'S JEFFMEYRICKS
Season Premier Championship League One Cup
JULY 2012Meyrick WarriorsBaby Deigos#DenchMeyrick Warriors
OCT 2012Combined Cleaning Services#DenchShed Utd. 
FEB 2013Combined Cleaning ServicesSouth Coast BuildingAC MontezumaCombined Cleaning Services
JULY 2013Combined Cleaning ServicesJuveInteryournanCombined Cleaning
NOV 2013Real PositiveGoonersDaveski 
MAR 2014AFC AXAInteryournanEgg MonkeyJuve
AUG 2014AC BianconeriGravel HillSmack My Pitch Up 
NOV 2014Combined Cleaning ServicesAFC Utd.Ivory Toast 
APR 2015Combined Cleaning ServicesIvory ToastBack to the FutureYouth Elite
AUG 2015Westside Utd.Back to the FutureQueens Park Rovers 
DEC 2015SPBBaby DiagosFC CrapoliBH Niners
APR 2016Youth EliteGravel HillEGMCombined Cleaning
AUG 2016Combined CleaningAFC Utd.Straight Buggin 
Season Premier Championship League One Cup
Winter 2016-17SPBBos. PoloniaFalconsSPB
     
     
     
     
Sir David English Sixes Monday Past Winners