Sir David English Sixes Monday

Tables

Premier Division

No   Team P W D L FAGD P
1 The Rhinos (Grey) 6 6 0 0 301020 18
2 TST (White) 6 5 0 1 391227 15
3 Airways (Blu/White) 6 4 0 2 23149 12
4 Boozy FC (Black) 6 4 0 2 16151 12
5 Lower Parkstone CFC (Blue) 6 4 0 2 18180 12
6 Putty (Grey) 6 3 1 2 17125 10
7 Youth Elite (Blue) 6 2 0 4 21201 6
8 Corfe Colts (Black/Wh) 6 2 0 4 1417-3 6
9 Pro Blazers (Yellow) 6 2 0 4 2031-11 6
10 ML Legends (White) 6 1 1 4 1229-17 4
11 Hop Inn (Green) 6 1 0 5 1834-16 3
12 GS Academy (Navy) 6 1 0 5 1026-16 3

Championship Division

No   Team P W D L FAGD P
1 The Rat Pack (Claret/Blu) 6 5 1 0 1266 16
2 Pogba & Koke (Black) 6 5 0 1 362313 15
3 Fabregasm (Black/Navy) 6 4 2 0 954 14
4 SPB (Yellow) 6 4 0 2 33249 12
5 Class On Grass (Black) 6 3 1 2 1477 10
6 Ferndown's Finest (Royal) 6 2 3 1 1622-6 9
7 Achillies (White) 6 2 1 3 1431-17 7
8 Buzzards (Yell) 6 2 0 4 2123-2 6
9 Classic VI (Black) 6 2 0 4 1522-7 6
10 Daveski (Red) 6 2 0 4 1017-7 6
11 Team Required 07970983318 5 0 0 5 000 0
11 2nd Team Required 5 0 0 5 000 0

League One Division

No   Team P W D L FAGD P
1 Intrigi (Red) 6 6 0 0 31625 18
2 Unprotected Cesc (Navy) 6 5 0 1 37829 15
3 Ghost FC (White) 6 4 1 1 251213 13
4 Werder Beermen (White) 6 4 0 2 251312 12
5 Tekkers Slovakia (Yellow) 6 4 0 2 18144 12
6 NLCC (Black) 6 3 2 1 261610 11
7 Yolo Toure (Navy) 6 2 1 3 1625-9 7
8 AFC Burns (Blue) 6 2 0 4 1420-6 6
9 Roko Rejects (White) 6 2 0 4 1227-15 6
10 The Heist (Orange) 6 1 0 5 1128-17 3
11 Abcd FC (Blue) 6 1 0 5 1136-25 3
12 Balotelitubbies (White) 6 0 0 6 425-21 0




Cup

No   Team P W D L FAGD P
1 TST (Finalist) 2 2 0 0 1358 6
2 Classic VI 3 3 0 0 1037 9
3 Ferndown's Finest 3 2 0 1 1477 6
3 M L Legends 2 2 0 0 1477 6
5 Boozy FC 2 2 0 0 817 6
6 The Rhinos (Finalists) 2 2 0 0 1156 6
7 Apologies in Advance 2 1 0 1 1596 3
8 The Rat Pack 4 3 0 1 19145 9
9 Airways 2 2 0 0 725 6
10 Werder Beermen 2 2 0 0 615 6
11 Pogba & Koke 2 2 0 0 1073 6
12 Putty 2 2 0 0 743 6
13 NLCC 1 1 0 0 523 3
14 GS Academy 2 1 0 1 972 3
15 Class on Grass 4 2 0 2 14131 6
16 Pro Blazers 2 1 0 1 541 3
17 Buzzards 2 1 0 1 770 3
17 Youth Elite 2 1 0 1 770 3
19 Unprotected Cesc 2 1 0 1 440 3
19 Back to the Future 2 1 0 1 440 3
21 Scorgasms 1 0 1 0 440 1
21 Where's Jeff? 1 0 1 0 440 1
23 Tekkers Slovakia 0 0 0 0 000 0
24 Corfe Colts 2 1 0 1 56-1 3
25 Team Required 07970983318 1 0 0 1 56-1 0
26 Intrigi 1 0 0 1 34-1 0
27 United Gunners 1 0 0 1 12-1 0
28 Roko Rejects 2 0 1 1 810-2 1
29 Achillies 1 0 0 1 13-2 0
30 Daveski 4 1 0 3 1316-3 3
31 The Heist 2 1 0 1 36-3 3
32 Hop Inn 2 0 1 1 47-3 1
33 Ghost FC 2 0 1 1 36-3 1
34 Ballotellitubbies 1 0 0 1 14-3 0
35 SPB 2 0 0 2 48-4 0
36 AC Me Rollin' 1 0 0 1 26-4 0
37 Lower Parkstone CFC 2 0 1 1 510-5 1
38 Abcd FC 2 0 0 2 411-7 0
39 Carling Utd. (Holders) 1 0 0 1 310-7 0
39 Cox & Co 1 0 0 1 310-7 0
41 Fabregasm 3 0 0 3 311-8 0
42 AFC Burns 2 0 0 2 314-11 0

Results

Premier Division

Match Score
18:30 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – Putty (Grey) 2 - 4
19:05 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι ML Legends (White) – The Rhinos (Grey) 2 - 5
19:40 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι TST (White) – Boozy FC (Black) 3 - 4
20:15 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι GS Academy (Navy) – Youth Elite (Blue) 1 - 8
20:50 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Hop Inn (Green) – Corfe Colts (Black/Wh) 2 - 8
21:25 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Airways (Blu/White) 0 - 6
18:30 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Putty (Grey) – The Rhinos (Grey) 1 - 3
19:05 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι TST (White) – Youth Elite (Blue) 6 - 1
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – Lower Parkstone CFC (Blue) 3 - 5
20:15 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Airways (Blu/White) – Hop Inn (Green) 5 - 2
20:50 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Boozy FC (Black) – Corfe Colts (Black/Wh) 2 - 1
21:25 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι ML Legends (White) – GS Academy (Navy) 4 - 2
18:30 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – The Rhinos (Grey) 2 - 9
19:05 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι TST (White) – ML Legends (White) 12 - 1
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Youth Elite (Blue) 5 - 3
20:15 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Hop Inn (Green) – Boozy FC (Black) 3 - 4
20:50 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι GS Academy (Navy) – Airways (Blu/White) 1 - 4
21:25 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Putty (Grey) – Corfe Colts (Black/Wh) 3 - 4
18:30 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι ML Legends (White) – Youth Elite (Blue) 1 - 4
19:05 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Putty (Grey) – Hop Inn (Green) 5 - 2
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι TST (White) – Corfe Colts (Black/Wh) 6 - 1
20:15 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – GS Academy (Navy) 5 - 3
20:50 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Boozy FC (Black) 4 - 2
21:25 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι The Rhinos (Grey) – Airways (Blu/White) 3 - 2
18:30 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι ML Legends (White) – Putty (Grey) 0 - 0
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι GS Academy (Navy) – Boozy FC (Black) 2 - 1
19:40 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Airways (Blu/White) – Youth Elite (Blue) 4 - 3
20:15 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Corfe Colts (Black/Wh) 2 - 0
20:50 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι The Rhinos (Grey) – Hop Inn (Green) 8 - 3
21:25 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – TST (White) 3 - 8
18:30 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Corfe Colts (Black/Wh) – The Rhinos (Grey) 0 - 2
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι TST (White) – Lower Parkstone CFC (Blue) 4 - 2
19:40 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι ML Legends (White) – Hop Inn (Green) 4 - 6
20:15 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – Airways (Blu/White) 5 - 2
20:50 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι GS Academy (Navy) – Putty (Grey) 1 - 4
21:25 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Boozy FC (Black) – Youth Elite (Blue) 3 - 2
18:30 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι The Rhinos (Grey) – Youth Elite (Blue) -:-
19:05 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι TST (White) – Putty (Grey) -:-
19:40 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Airways (Blu/White) – Boozy FC (Black) -:-
20:15 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Hop Inn (Green) – Pro Blazers (Yellow) -:-
20:50 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι ML Legends (White) – Lower Parkstone CFC (Blue) -:-
21:25 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι GS Academy (Navy) – Corfe Colts (Black/Wh) -:-

Championship Division

Match Score
18:30 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Achillies (White) – Buzzards (Yell) 4 - 2
19:05 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – SPB (Yellow) 10 - 5
19:40 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Daveski (Red) 3 - 2
20:15 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Class On Grass (Black) – Fabregasm (Black/Navy) 0 - 0
20:50 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Classic VI (Black) – The Rat Pack (Claret/Blu) 0 - 2
18:30 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Achillies (White) – SPB (Yellow) 2 - 10
19:05 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – Classic VI (Black) 4 - 1
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι 2nd Team Required – Class On Grass (Black) L - W
20:15 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Buzzards (Yell) – The Rat Pack (Claret/Blu) 1 - 4
20:50 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Daveski (Red) 1 - 0
21:25 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Team Required 07970983318 W - L
18:30 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – Achillies (White) 5 - 2
19:05 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Classic VI (Black) – Buzzards (Yell) 7 - 5
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι 2nd Team Required – Daveski (Red) L - W
20:15 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – The Rat Pack (Claret/Blu) 4 - 4
20:50 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – SPB (Yellow) 3 - 2
21:25 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Class On Grass (Black) – Team Required 07970983318 W - L
18:30 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Buzzards (Yell) 2 - 0
19:05 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Class On Grass (Black) – Achillies (White) 10 - 1
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Team Required 07970983318 – Daveski (Red) L - W
20:15 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Pogba & Koke (Black) 4 - 11
20:50 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Classic VI (Black) – SPB (Yellow) 5 - 8
21:25 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι 2nd Team Required – The Rat Pack (Claret/Blu) L - W
18:30 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Buzzards (Yell) – Daveski (Red) 5 - 4
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι 2nd Team Required – SPB (Yellow) L - W
19:40 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Classic VI (Black) – Achillies (White) 2 - 3
20:15 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Fabregasm (Black/Navy) 3 - 3
20:50 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Class On Grass (Black) – Pogba & Koke (Black) 3 - 4
21:25 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Team Required 07970983318 – The Rat Pack (Claret/Blu) L - W
18:30 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – Buzzards (Yell) 2 - 8
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – 2nd Team Required W - L
19:40 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Achillies (White) 2 - 2
20:15 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Class On Grass (Black) – The Rat Pack (Claret/Blu) 1 - 2
20:50 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι SPB (Yellow) – Daveski (Red) 8 - 4
21:25 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Classic VI (Black) – Team Required 07970983318 W - L
18:30 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Daveski (Red) – Achillies (White) -:-
19:05 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Class On Grass (Black) – Buzzards (Yell) -:-
19:40 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι The Rat Pack (Claret/Blu) – SPB (Yellow) -:-
20:15 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Team Required 07970983318 -:-
20:50 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Classic VI (Black) -:-
21:25 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Pogba & Koke (Black) – 2nd Team Required -:-

League One Division

Match Score
18:30 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Ghost FC (White) – Abcd FC (Blue) 6 - 0
19:05 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Balotelitubbies (White) – Werder Beermen (White) 1 - 3
19:40 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Unprotected Cesc (Navy) 1 - 7
20:15 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Yolo Toure (Navy) – NLCC (Black) 5 - 5
20:50 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Intrigi (Red) – The Heist (Orange) 6 - 0
21:25 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – Roko Rejects (White) 0 - 3
18:30 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Roko Rejects (White) – Werder Beermen (White) 2 - 6
19:05 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Yolo Toure (Navy) 1 - 4
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Intrigi (Red) – NLCC (Black) 5 - 1
20:15 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Balotelitubbies (White) 7 - 0
20:50 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Ghost FC (White) – Tekkers Slovakia (Yellow) 3 - 1
21:25 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι The Heist (Orange) – Abcd FC (Blue) 2 - 4
18:30 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Abcd FC (Blue) 6 - 2
19:05 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Balotelitubbies (White) – The Heist (Orange) 1 - 2
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Ghost FC (White) – NLCC (Black) 4 - 4
20:15 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – Yolo Toure (Navy) 4 - 2
20:50 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Roko Rejects (White) 5 - 1
21:25 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Intrigi (Red) – Werder Beermen (White) 4 - 1
18:30 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Ghost FC (White) 2 - 3
19:05 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – The Heist (Orange) 5 - 2
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Abcd FC (Blue) – Werder Beermen (White) 1 - 9
20:15 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Intrigi (Red) – Yolo Toure (Navy) 4 - 0
20:50 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι NLCC (Black) – Roko Rejects (White) 8 - 1
21:25 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Balotelitubbies (White) 3 - 0
18:30 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – AFC Burns (Blue) 4 - 2
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Intrigi (Red) – Abcd FC (Blue) 9 - 2
19:40 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Balotelitubbies (White) – NLCC (Black) 0 - 5
20:15 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Roko Rejects (White) – Ghost FC (White) 2 - 7
20:50 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι The Heist (Orange) – Werder Beermen (White) 2 - 5
21:25 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Yolo Toure (Navy) 9 - 0
18:30 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Intrigi (Red) – Ghost FC (White) 3 - 2
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – The Heist (Orange) 7 - 3
19:40 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Roko Rejects (White) 1 - 3
20:15 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Balotelitubbies (White) – Yolo Toure (Navy) 2 - 5
20:50 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – Abcd FC (Blue) 4 - 2
21:25 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Werder Beermen (White) – NLCC (Black) 1 - 3
18:30 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι AFC Burns (Blue) – The Heist (Orange) -:-
19:05 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Balotelitubbies (White) – Ghost FC (White) -:-
19:40 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Intrigi (Red) – Roko Rejects (White) -:-
20:15 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Yolo Toure (Navy) – Werder Beermen (White) -:-
20:50 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Abcd FC (Blue) -:-
21:25 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – NLCC (Black) -:-




Cup

Match Score
18:30 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι M L Legends – Daveski 7 - 5
18:30 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Putty – Back to the Future 1 - 0
18:30 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Apologies in Advance – Cox & Co 10 - 3
19:05 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Buzzards – Abcd FC 3 - 2
19:05 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Unprotected Cesc – Pogba & Koke 2 - 4
19:05 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι The Rhinos (Finalists) – The Rat Pack 6 - 1
19:40 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Corfe Colts – Classic VI 1 - 4
19:40 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Achillies – Pro Blazers 1 - 3
19:40 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Class on Grass – AC Me Rollin' 6 - 2
20:15 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Ferndown's Finest – The Heist 2 - 3
20:15 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι TST (Finalist) – Carling Utd. (Holders) 10 - 3
20:15 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Airways – Youth Elite 2 - 1
20:50 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Roko Rejects – Scorgasms 4 - 4
20:50 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Hop Inn – Ghost FC 2 - 2
20:50 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι United Gunners – Werder Beermen 1 - 2
21:25 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι AFC Burns – GS Academy 2 - 8
21:25 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Where's Jeff? – Lower Parkstone CFC 4 - 4
21:25 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Boozy FC – Fabregasm 2 - 0
18:30 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Daveski – Corfe Colts 2 - 4
18:30 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Intrigi – Back to the Future 3 - 4
18:30 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι M L Legends – Fabregasm 7 - 2
19:05 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι The Rhinos (Finalists) – Buzzards 5 - 4
19:05 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι The Heist – Werder Beermen 0 - 4
19:05 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Putty – Roko Rejects 6 - 4
19:40 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Airways – GS Academy 5 - 1
19:40 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι TST (Finalist) – Pro Blazers 3 - 2
19:40 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι AFC Burns – Ferndown's Finest 1 - 6
20:15 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Abcd FC – The Rat Pack 2 - 8
20:15 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι SPB – Unprotected Cesc 0 - 2
20:15 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Classic VI – Ballotellitubbies 4 - 1
20:50 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Apologies in Advance – Pogba & Koke 5 - 6
20:50 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Youth Elite – Team Required 07970983318 6 - 5
20:50 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Boozy FC – Lower Parkstone CFC 6 - 1
21:25 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι NLCC – Hop Inn 5 - 2
21:25 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Class on Grass – Ghost FC 4 - 1
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest – Class on Grass 6 - 3
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Class on Grass – Daveski 1 - 4
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Daveski – The Rat Pack 2 - 4
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι The Rat Pack – SPB 6 - 4
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Fabregasm – Classic VI 1 - 2

Fixtures

Premier Division

Match
18:30 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι The Rhinos (Grey) – Youth Elite (Blue)
19:05 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι TST (White) – Putty (Grey)
19:40 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Airways (Blu/White) – Boozy FC (Black)
20:15 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Hop Inn (Green) – Pro Blazers (Yellow)
20:50 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι ML Legends (White) – Lower Parkstone CFC (Blue)
21:25 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι GS Academy (Navy) – Corfe Colts (Black/Wh)

Championship Division

Match
18:30 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Daveski (Red) – Achillies (White)
19:05 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Class On Grass (Black) – Buzzards (Yell)
19:40 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι The Rat Pack (Claret/Blu) – SPB (Yellow)
20:15 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Pogba & Koke (Black)
20:50 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Classic VI (Black)
21:25 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Team Required 07970983318 – 2nd Team Required

League One Division

Match
18:30 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι AFC Burns (Blue) – The Heist (Orange)
19:05 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Balotelitubbies (White) – Ghost FC (White)
19:40 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Intrigi (Red) – Roko Rejects (White)
20:15 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Yolo Toure (Navy) – Werder Beermen (White)
20:50 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Abcd FC (Blue)
21:25 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – NLCC (Black)




Teams
League Teams. (Select a team for more info).
Team W D L
The Rhinos (Grey) 6 0 0
Intrigi (Red) 6 0 0
The Rat Pack (Claret/Blu) 5 1 0
TST (White) 5 0 1
Pogba & Koke (Black) 5 0 1
Unprotected Cesc (Navy) 5 0 1
Ghost FC (White) 4 1 1
Fabregasm (Black/Navy) 4 2 0
Airways (Blu/White) 4 0 2
Werder Beermen (White) 4 0 2
Boozy FC (Black) 4 0 2
SPB (Yellow) 4 0 2
Lower Parkstone CFC (Blue) 4 0 2
Class On Grass (Black) 3 1 2
Tekkers Slovakia (Yellow) 4 0 2
Ferndown's Finest (Royal) 2 3 1
Putty (Grey) 3 1 2
NLCC (Black) 3 2 1
Youth Elite (Blue) 2 0 4
Achillies (White) 2 1 3
Yolo Toure (Navy) 2 1 3
Buzzards (Yell) 2 0 4
AFC Burns (Blue) 2 0 4
Corfe Colts (Black/Wh) 2 0 4
Pro Blazers (Yellow) 2 0 4
Roko Rejects (White) 2 0 4
Classic VI (Black) 2 0 4
The Heist (Orange) 1 0 5
Daveski (Red) 2 0 4
ML Legends (White) 1 1 4
Hop Inn (Green) 1 0 5
Abcd FC (Blue) 1 0 5
Team Required 07970983318 0 0 5
2nd Team Required 0 0 5
Balotelitubbies (White) 0 0 6
GS Academy (Navy) 1 0 5

Cup Teams. (Select a team for more info).
Team W D L
TST (Finalist) 2 0 0
Classic VI 3 0 0
Ferndown's Finest 2 0 1
M L Legends 2 0 0
Boozy FC 2 0 0
The Rhinos (Finalists) 2 0 0
Apologies in Advance 1 0 1
The Rat Pack 3 0 1
Airways 2 0 0
Werder Beermen 2 0 0
Pogba & Koke 2 0 0
Putty 2 0 0
NLCC 1 0 0
GS Academy 1 0 1
Class on Grass 2 0 2
Pro Blazers 1 0 1
Buzzards 1 0 1
Youth Elite 1 0 1
Unprotected Cesc 1 0 1
Back to the Future 1 0 1
Scorgasms 0 1 0
Where's Jeff? 0 1 0
Tekkers Slovakia 0 0 0
Corfe Colts 1 0 1
Team Required 07970983318 0 0 1
Intrigi 0 0 1
United Gunners 0 0 1
Roko Rejects 0 1 1
Achillies 0 0 1
Daveski 1 0 3
The Heist 1 0 1
Hop Inn 0 1 1
Ghost FC 0 1 1
Ballotellitubbies 0 0 1
SPB 0 0 2
AC Me Rollin' 0 0 1
Lower Parkstone CFC 0 1 1
Abcd FC 0 0 2
Carling Utd. (Holders) 0 0 1
Cox & Co 0 0 1
Fabregasm 0 0 3
AFC Burns 0 0 2

Matches

Premier Division

Match List for Team ID: 8510 Score
18:30 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – Putty (Grey) 2 - 4
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – Lower Parkstone CFC (Blue) 3 - 5
18:30 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – The Rhinos (Grey) 2 - 9
20:15 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – GS Academy (Navy) 5 - 3
21:25 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – TST (White) 3 - 8
20:15 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – Airways (Blu/White) 5 - 2
20:15 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Hop Inn (Green) – Pro Blazers (Yellow) -:-
20:15 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Hop Inn (Green) – Pro Blazers (Yellow) -:-
Match List for Team ID: 8540 Score
18:30 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – Putty (Grey) 2 - 4
18:30 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Putty (Grey) – The Rhinos (Grey) 1 - 3
21:25 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Putty (Grey) – Corfe Colts (Black/Wh) 3 - 4
19:05 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Putty (Grey) – Hop Inn (Green) 5 - 2
18:30 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι ML Legends (White) – Putty (Grey) 0 - 0
20:50 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι GS Academy (Navy) – Putty (Grey) 1 - 4
19:05 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι TST (White) – Putty (Grey) -:-
19:05 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι TST (White) – Putty (Grey) -:-
Match List for Team ID: 8560 Score
19:05 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι ML Legends (White) – The Rhinos (Grey) 2 - 5
21:25 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι ML Legends (White) – GS Academy (Navy) 4 - 2
19:05 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι TST (White) – ML Legends (White) 12 - 1
18:30 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι ML Legends (White) – Youth Elite (Blue) 1 - 4
18:30 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι ML Legends (White) – Putty (Grey) 0 - 0
19:40 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι ML Legends (White) – Hop Inn (Green) 4 - 6
20:50 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι ML Legends (White) – Lower Parkstone CFC (Blue) -:-
20:50 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι ML Legends (White) – Lower Parkstone CFC (Blue) -:-
Match List for Team ID: 8507 Score
19:05 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι ML Legends (White) – The Rhinos (Grey) 2 - 5
18:30 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Putty (Grey) – The Rhinos (Grey) 1 - 3
18:30 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – The Rhinos (Grey) 2 - 9
21:25 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι The Rhinos (Grey) – Airways (Blu/White) 3 - 2
20:50 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι The Rhinos (Grey) – Hop Inn (Green) 8 - 3
18:30 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Corfe Colts (Black/Wh) – The Rhinos (Grey) 0 - 2
18:30 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι The Rhinos (Grey) – Youth Elite (Blue) -:-
18:30 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι The Rhinos (Grey) – Youth Elite (Blue) -:-
Match List for Team ID: 8504 Score
19:40 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι TST (White) – Boozy FC (Black) 3 - 4
19:05 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι TST (White) – Youth Elite (Blue) 6 - 1
19:05 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι TST (White) – ML Legends (White) 12 - 1
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι TST (White) – Corfe Colts (Black/Wh) 6 - 1
21:25 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – TST (White) 3 - 8
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι TST (White) – Lower Parkstone CFC (Blue) 4 - 2
19:05 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι TST (White) – Putty (Grey) -:-
19:05 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι TST (White) – Putty (Grey) -:-
Match List for Team ID: 8545 Score
19:40 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι TST (White) – Boozy FC (Black) 3 - 4
20:50 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Boozy FC (Black) – Corfe Colts (Black/Wh) 2 - 1
20:15 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Hop Inn (Green) – Boozy FC (Black) 3 - 4
20:50 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Boozy FC (Black) 4 - 2
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι GS Academy (Navy) – Boozy FC (Black) 2 - 1
21:25 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Boozy FC (Black) – Youth Elite (Blue) 3 - 2
19:40 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Airways (Blu/White) – Boozy FC (Black) -:-
19:40 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Airways (Blu/White) – Boozy FC (Black) -:-
Match List for Team ID: 8542 Score
20:15 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι GS Academy (Navy) – Youth Elite (Blue) 1 - 8
21:25 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι ML Legends (White) – GS Academy (Navy) 4 - 2
20:50 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι GS Academy (Navy) – Airways (Blu/White) 1 - 4
20:15 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – GS Academy (Navy) 5 - 3
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι GS Academy (Navy) – Boozy FC (Black) 2 - 1
20:50 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι GS Academy (Navy) – Putty (Grey) 1 - 4
21:25 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι GS Academy (Navy) – Corfe Colts (Black/Wh) -:-
21:25 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι GS Academy (Navy) – Corfe Colts (Black/Wh) -:-
Match List for Team ID: 8516 Score
20:15 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι GS Academy (Navy) – Youth Elite (Blue) 1 - 8
19:05 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι TST (White) – Youth Elite (Blue) 6 - 1
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Youth Elite (Blue) 5 - 3
18:30 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι ML Legends (White) – Youth Elite (Blue) 1 - 4
19:40 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Airways (Blu/White) – Youth Elite (Blue) 4 - 3
21:25 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Boozy FC (Black) – Youth Elite (Blue) 3 - 2
18:30 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι The Rhinos (Grey) – Youth Elite (Blue) -:-
18:30 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι The Rhinos (Grey) – Youth Elite (Blue) -:-
Match List for Team ID: 8541 Score
20:50 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Hop Inn (Green) – Corfe Colts (Black/Wh) 2 - 8
20:15 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Airways (Blu/White) – Hop Inn (Green) 5 - 2
20:15 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Hop Inn (Green) – Boozy FC (Black) 3 - 4
19:05 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Putty (Grey) – Hop Inn (Green) 5 - 2
20:50 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι The Rhinos (Grey) – Hop Inn (Green) 8 - 3
19:40 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι ML Legends (White) – Hop Inn (Green) 4 - 6
20:15 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Hop Inn (Green) – Pro Blazers (Yellow) -:-
20:15 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Hop Inn (Green) – Pro Blazers (Yellow) -:-
Match List for Team ID: 8544 Score
20:50 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Hop Inn (Green) – Corfe Colts (Black/Wh) 2 - 8
20:50 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Boozy FC (Black) – Corfe Colts (Black/Wh) 2 - 1
21:25 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Putty (Grey) – Corfe Colts (Black/Wh) 3 - 4
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι TST (White) – Corfe Colts (Black/Wh) 6 - 1
20:15 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Corfe Colts (Black/Wh) 2 - 0
18:30 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Corfe Colts (Black/Wh) – The Rhinos (Grey) 0 - 2
21:25 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι GS Academy (Navy) – Corfe Colts (Black/Wh) -:-
21:25 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι GS Academy (Navy) – Corfe Colts (Black/Wh) -:-
Match List for Team ID: 8513 Score
21:25 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Airways (Blu/White) 0 - 6
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – Lower Parkstone CFC (Blue) 3 - 5
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Youth Elite (Blue) 5 - 3
20:50 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Boozy FC (Black) 4 - 2
20:15 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Corfe Colts (Black/Wh) 2 - 0
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι TST (White) – Lower Parkstone CFC (Blue) 4 - 2
20:50 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι ML Legends (White) – Lower Parkstone CFC (Blue) -:-
20:50 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι ML Legends (White) – Lower Parkstone CFC (Blue) -:-
Match List for Team ID: 8530 Score
21:25 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Lower Parkstone CFC (Blue) – Airways (Blu/White) 0 - 6
20:15 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Airways (Blu/White) – Hop Inn (Green) 5 - 2
20:50 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι GS Academy (Navy) – Airways (Blu/White) 1 - 4
21:25 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι The Rhinos (Grey) – Airways (Blu/White) 3 - 2
19:40 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Airways (Blu/White) – Youth Elite (Blue) 4 - 3
20:15 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Pro Blazers (Yellow) – Airways (Blu/White) 5 - 2
19:40 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Airways (Blu/White) – Boozy FC (Black) -:-
19:40 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Airways (Blu/White) – Boozy FC (Black) -:-

Championship Division

Match List for Team ID: 8532 Score
18:30 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Achillies (White) – Buzzards (Yell) 4 - 2
18:30 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Achillies (White) – SPB (Yellow) 2 - 10
18:30 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – Achillies (White) 5 - 2
19:05 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Class On Grass (Black) – Achillies (White) 10 - 1
19:40 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Classic VI (Black) – Achillies (White) 2 - 3
19:40 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Achillies (White) 2 - 2
18:30 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Daveski (Red) – Achillies (White) -:-
18:30 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Daveski (Red) – Achillies (White) -:-
Match List for Team ID: 8523 Score
18:30 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Achillies (White) – Buzzards (Yell) 4 - 2
20:15 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Buzzards (Yell) – The Rat Pack (Claret/Blu) 1 - 4
19:05 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Classic VI (Black) – Buzzards (Yell) 7 - 5
18:30 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Buzzards (Yell) 2 - 0
18:30 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Buzzards (Yell) – Daveski (Red) 5 - 4
18:30 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – Buzzards (Yell) 2 - 8
19:05 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Class On Grass (Black) – Buzzards (Yell) -:-
19:05 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Class On Grass (Black) – Buzzards (Yell) -:-
Match List for Team ID: 8548 Score
19:05 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – SPB (Yellow) 10 - 5
19:05 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – Classic VI (Black) 4 - 1
18:30 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – Achillies (White) 5 - 2
20:15 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Pogba & Koke (Black) 4 - 11
20:50 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Class On Grass (Black) – Pogba & Koke (Black) 3 - 4
18:30 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – Buzzards (Yell) 2 - 8
21:25 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Pogba & Koke (Black) – 2nd Team Required -:-
20:15 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Pogba & Koke (Black) -:-
Match List for Team ID: 8547 Score
19:05 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – SPB (Yellow) 10 - 5
18:30 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Achillies (White) – SPB (Yellow) 2 - 10
20:50 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – SPB (Yellow) 3 - 2
20:50 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Classic VI (Black) – SPB (Yellow) 5 - 8
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι 2nd Team Required – SPB (Yellow) L - W
20:50 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι SPB (Yellow) – Daveski (Red) 8 - 4
19:40 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι The Rat Pack (Claret/Blu) – SPB (Yellow) -:-
19:40 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι The Rat Pack (Claret/Blu) – SPB (Yellow) -:-
Match List for Team ID: 8526 Score
19:40 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Daveski (Red) 3 - 2
21:25 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Team Required 07970983318 W - L
20:15 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – The Rat Pack (Claret/Blu) 4 - 4
20:15 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Pogba & Koke (Black) 4 - 11
20:15 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Fabregasm (Black/Navy) 3 - 3
19:40 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Achillies (White) 2 - 2
20:50 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Classic VI (Black) -:-
20:50 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Classic VI (Black) -:-
Match List for Team ID: 8558 Score
19:40 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Daveski (Red) 3 - 2
20:50 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Daveski (Red) 1 - 0
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι 2nd Team Required – Daveski (Red) L - W
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Team Required 07970983318 – Daveski (Red) L - W
18:30 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Buzzards (Yell) – Daveski (Red) 5 - 4
20:50 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι SPB (Yellow) – Daveski (Red) 8 - 4
18:30 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Daveski (Red) – Achillies (White) -:-
18:30 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Daveski (Red) – Achillies (White) -:-
Match List for Team ID: 8546 Score
20:15 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Class On Grass (Black) – Fabregasm (Black/Navy) 0 - 0
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι 2nd Team Required – Class On Grass (Black) L - W
21:25 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Class On Grass (Black) – Team Required 07970983318 W - L
19:05 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Class On Grass (Black) – Achillies (White) 10 - 1
20:50 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Class On Grass (Black) – Pogba & Koke (Black) 3 - 4
20:15 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Class On Grass (Black) – The Rat Pack (Claret/Blu) 1 - 2
19:05 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Class On Grass (Black) – Buzzards (Yell) -:-
19:05 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Class On Grass (Black) – Buzzards (Yell) -:-
Match List for Team ID: 8528 Score
20:15 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Class On Grass (Black) – Fabregasm (Black/Navy) 0 - 0
20:50 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Daveski (Red) 1 - 0
20:50 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – SPB (Yellow) 3 - 2
18:30 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Buzzards (Yell) 2 - 0
20:15 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Fabregasm (Black/Navy) 3 - 3
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – 2nd Team Required W - L
20:15 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Team Required 07970983318 -:-
20:15 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Pogba & Koke (Black) -:-
Match List for Team ID: 8549 Score
20:50 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Classic VI (Black) – The Rat Pack (Claret/Blu) 0 - 2
19:05 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Pogba & Koke (Black) – Classic VI (Black) 4 - 1
19:05 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Classic VI (Black) – Buzzards (Yell) 7 - 5
20:50 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Classic VI (Black) – SPB (Yellow) 5 - 8
19:40 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Classic VI (Black) – Achillies (White) 2 - 3
21:25 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Classic VI (Black) – Team Required 07970983318 W - L
20:50 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Classic VI (Black) -:-
20:50 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Classic VI (Black) -:-
Match List for Team ID: 8557 Score
20:50 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Classic VI (Black) – The Rat Pack (Claret/Blu) 0 - 2
20:15 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Buzzards (Yell) – The Rat Pack (Claret/Blu) 1 - 4
20:15 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – The Rat Pack (Claret/Blu) 4 - 4
21:25 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι 2nd Team Required – The Rat Pack (Claret/Blu) L - W
21:25 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Team Required 07970983318 – The Rat Pack (Claret/Blu) L - W
20:15 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Class On Grass (Black) – The Rat Pack (Claret/Blu) 1 - 2
19:40 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι The Rat Pack (Claret/Blu) – SPB (Yellow) -:-
19:40 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι The Rat Pack (Claret/Blu) – SPB (Yellow) -:-
Match List for Team ID: 8559 Score
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι 2nd Team Required – Class On Grass (Black) L - W
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι 2nd Team Required – Daveski (Red) L - W
21:25 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι 2nd Team Required – The Rat Pack (Claret/Blu) L - W
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι 2nd Team Required – SPB (Yellow) L - W
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Fabregasm (Black/Navy) – 2nd Team Required W - L
21:25 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Pogba & Koke (Black) – 2nd Team Required -:-
21:25 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Team Required 07970983318 – 2nd Team Required -:-
Match List for Team ID: 8552 Score
21:25 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest (Royal) – Team Required 07970983318 W - L
21:25 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Class On Grass (Black) – Team Required 07970983318 W - L
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Team Required 07970983318 – Daveski (Red) L - W
21:25 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Team Required 07970983318 – The Rat Pack (Claret/Blu) L - W
21:25 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Classic VI (Black) – Team Required 07970983318 W - L
20:15 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Fabregasm (Black/Navy) – Team Required 07970983318 -:-
21:25 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Team Required 07970983318 – 2nd Team Required -:-

League One Division

Match List for Team ID: 8518 Score
18:30 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Ghost FC (White) – Abcd FC (Blue) 6 - 0
20:50 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Ghost FC (White) – Tekkers Slovakia (Yellow) 3 - 1
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Ghost FC (White) – NLCC (Black) 4 - 4
18:30 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Ghost FC (White) 2 - 3
20:15 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Roko Rejects (White) – Ghost FC (White) 2 - 7
18:30 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Intrigi (Red) – Ghost FC (White) 3 - 2
19:05 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Balotelitubbies (White) – Ghost FC (White) -:-
19:05 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Balotelitubbies (White) – Ghost FC (White) -:-
Match List for Team ID: 8550 Score
18:30 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Ghost FC (White) – Abcd FC (Blue) 6 - 0
21:25 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι The Heist (Orange) – Abcd FC (Blue) 2 - 4
18:30 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Abcd FC (Blue) 6 - 2
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Abcd FC (Blue) – Werder Beermen (White) 1 - 9
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Intrigi (Red) – Abcd FC (Blue) 9 - 2
20:50 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – Abcd FC (Blue) 4 - 2
20:50 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Abcd FC (Blue) -:-
20:50 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Abcd FC (Blue) -:-
Match List for Team ID: 8533 Score
19:05 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Balotelitubbies (White) – Werder Beermen (White) 1 - 3
20:15 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Balotelitubbies (White) 7 - 0
19:05 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Balotelitubbies (White) – The Heist (Orange) 1 - 2
21:25 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Balotelitubbies (White) 3 - 0
19:40 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Balotelitubbies (White) – NLCC (Black) 0 - 5
20:15 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Balotelitubbies (White) – Yolo Toure (Navy) 2 - 5
19:05 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Balotelitubbies (White) – Ghost FC (White) -:-
19:05 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Balotelitubbies (White) – Ghost FC (White) -:-
Match List for Team ID: 8521 Score
19:05 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Balotelitubbies (White) – Werder Beermen (White) 1 - 3
18:30 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Roko Rejects (White) – Werder Beermen (White) 2 - 6
21:25 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Intrigi (Red) – Werder Beermen (White) 4 - 1
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Abcd FC (Blue) – Werder Beermen (White) 1 - 9
20:50 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι The Heist (Orange) – Werder Beermen (White) 2 - 5
21:25 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Werder Beermen (White) – NLCC (Black) 1 - 3
20:15 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Yolo Toure (Navy) – Werder Beermen (White) -:-
20:15 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Yolo Toure (Navy) – Werder Beermen (White) -:-
Match List for Team ID: 8524 Score
19:40 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Unprotected Cesc (Navy) 1 - 7
19:05 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Yolo Toure (Navy) 1 - 4
18:30 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Abcd FC (Blue) 6 - 2
21:25 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Balotelitubbies (White) 3 - 0
18:30 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – AFC Burns (Blue) 4 - 2
19:40 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Roko Rejects (White) 1 - 3
18:30 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι AFC Burns (Blue) – The Heist (Orange) -:-
18:30 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι AFC Burns (Blue) – The Heist (Orange) -:-
Match List for Team ID: 8554 Score
19:40 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Unprotected Cesc (Navy) 1 - 7
20:15 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Balotelitubbies (White) 7 - 0
20:50 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Roko Rejects (White) 5 - 1
18:30 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Ghost FC (White) 2 - 3
21:25 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Yolo Toure (Navy) 9 - 0
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – The Heist (Orange) 7 - 3
20:50 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Abcd FC (Blue) -:-
20:50 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Abcd FC (Blue) -:-
Match List for Team ID: 8553 Score
20:15 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Yolo Toure (Navy) – NLCC (Black) 5 - 5
19:05 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Yolo Toure (Navy) 1 - 4
20:15 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – Yolo Toure (Navy) 4 - 2
20:15 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Intrigi (Red) – Yolo Toure (Navy) 4 - 0
21:25 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Yolo Toure (Navy) 9 - 0
20:15 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Balotelitubbies (White) – Yolo Toure (Navy) 2 - 5
20:15 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Yolo Toure (Navy) – Werder Beermen (White) -:-
20:15 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Yolo Toure (Navy) – Werder Beermen (White) -:-
Match List for Team ID: 8551 Score
20:15 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Yolo Toure (Navy) – NLCC (Black) 5 - 5
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Intrigi (Red) – NLCC (Black) 5 - 1
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Ghost FC (White) – NLCC (Black) 4 - 4
20:50 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι NLCC (Black) – Roko Rejects (White) 8 - 1
19:40 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Balotelitubbies (White) – NLCC (Black) 0 - 5
21:25 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Werder Beermen (White) – NLCC (Black) 1 - 3
21:25 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – NLCC (Black) -:-
21:25 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – NLCC (Black) -:-
Match List for Team ID: 8529 Score
20:50 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Intrigi (Red) – The Heist (Orange) 6 - 0
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Intrigi (Red) – NLCC (Black) 5 - 1
21:25 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Intrigi (Red) – Werder Beermen (White) 4 - 1
20:15 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Intrigi (Red) – Yolo Toure (Navy) 4 - 0
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Intrigi (Red) – Abcd FC (Blue) 9 - 2
18:30 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Intrigi (Red) – Ghost FC (White) 3 - 2
19:40 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Intrigi (Red) – Roko Rejects (White) -:-
19:40 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Intrigi (Red) – Roko Rejects (White) -:-
Match List for Team ID: 8539 Score
20:50 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Intrigi (Red) – The Heist (Orange) 6 - 0
21:25 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι The Heist (Orange) – Abcd FC (Blue) 2 - 4
19:05 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Balotelitubbies (White) – The Heist (Orange) 1 - 2
19:05 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – The Heist (Orange) 5 - 2
20:50 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι The Heist (Orange) – Werder Beermen (White) 2 - 5
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – The Heist (Orange) 7 - 3
18:30 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι AFC Burns (Blue) – The Heist (Orange) -:-
18:30 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι AFC Burns (Blue) – The Heist (Orange) -:-
Match List for Team ID: 8555 Score
21:25 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – Roko Rejects (White) 0 - 3
20:50 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Ghost FC (White) – Tekkers Slovakia (Yellow) 3 - 1
20:15 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – Yolo Toure (Navy) 4 - 2
19:05 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – The Heist (Orange) 5 - 2
18:30 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – AFC Burns (Blue) 4 - 2
20:50 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – Abcd FC (Blue) 4 - 2
21:25 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – NLCC (Black) -:-
21:25 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – NLCC (Black) -:-
Match List for Team ID: 8527 Score
21:25 Ι Mon 12th Oct 2020 Ι Tekkers Slovakia (Yellow) – Roko Rejects (White) 0 - 3
18:30 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Roko Rejects (White) – Werder Beermen (White) 2 - 6
20:50 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Unprotected Cesc (Navy) – Roko Rejects (White) 5 - 1
20:50 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι NLCC (Black) – Roko Rejects (White) 8 - 1
20:15 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι Roko Rejects (White) – Ghost FC (White) 2 - 7
19:40 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι AFC Burns (Blue) – Roko Rejects (White) 1 - 3
19:40 Ι Mon 4th Jan 2021 Ι Intrigi (Red) – Roko Rejects (White) -:-
19:40 Ι Mon 22nd Feb 2021 Ι Intrigi (Red) – Roko Rejects (White) -:-




Cup

Match List for Team ID: 8365 Score
18:30 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι M L Legends – Daveski 7 - 5
18:30 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι M L Legends – Fabregasm 7 - 2
Match List for Team ID: 8348 Score
18:30 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι M L Legends – Daveski 7 - 5
18:30 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Daveski – Corfe Colts 2 - 4
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Class on Grass – Daveski 1 - 4
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Daveski – The Rat Pack 2 - 4
Match List for Team ID: 8349 Score
18:30 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Putty – Back to the Future 1 - 0
19:05 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Putty – Roko Rejects 6 - 4
Match List for Team ID: 8366 Score
18:30 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Putty – Back to the Future 1 - 0
18:30 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Intrigi – Back to the Future 3 - 4
Match List for Team ID: 8415 Score
18:30 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Apologies in Advance – Cox & Co 10 - 3
20:50 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Apologies in Advance – Pogba & Koke 5 - 6
Match List for Team ID: 8370 Score
18:30 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Apologies in Advance – Cox & Co 10 - 3
Match List for Team ID: 8327 Score
19:05 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Buzzards – Abcd FC 3 - 2
19:05 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι The Rhinos (Finalists) – Buzzards 5 - 4
Match List for Team ID: 8329 Score
19:05 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Buzzards – Abcd FC 3 - 2
20:15 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Abcd FC – The Rat Pack 2 - 8
Match List for Team ID: 8343 Score
19:05 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Unprotected Cesc – Pogba & Koke 2 - 4
20:15 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι SPB – Unprotected Cesc 0 - 2
Match List for Team ID: 8368 Score
19:05 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Unprotected Cesc – Pogba & Koke 2 - 4
20:50 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Apologies in Advance – Pogba & Koke 5 - 6
Match List for Team ID: 8324 Score
19:05 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι The Rhinos (Finalists) – The Rat Pack 6 - 1
19:05 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι The Rhinos (Finalists) – Buzzards 5 - 4
Match List for Team ID: 8336 Score
19:05 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι The Rhinos (Finalists) – The Rat Pack 6 - 1
20:15 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Abcd FC – The Rat Pack 2 - 8
19:40 Ι Mon 2nd Nov 2020 Ι Daveski – The Rat Pack 2 - 4
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι The Rat Pack – SPB 6 - 4
Match List for Team ID: 8338 Score
19:40 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Corfe Colts – Classic VI 1 - 4
18:30 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Daveski – Corfe Colts 2 - 4
Match List for Team ID: 8346 Score
19:40 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Corfe Colts – Classic VI 1 - 4
20:15 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Classic VI – Ballotellitubbies 4 - 1
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Fabregasm – Classic VI 1 - 2
Match List for Team ID: 8332 Score
19:40 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Achillies – Pro Blazers 1 - 3
Match List for Team ID: 8325 Score
19:40 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Achillies – Pro Blazers 1 - 3
19:40 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι TST (Finalist) – Pro Blazers 3 - 2
Match List for Team ID: 8352 Score
19:40 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Class on Grass – AC Me Rollin' 6 - 2
21:25 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Class on Grass – Ghost FC 4 - 1
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest – Class on Grass 6 - 3
19:40 Ι Mon 26th Oct 2020 Ι Class on Grass – Daveski 1 - 4
Match List for Team ID: 8362 Score
19:40 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Class on Grass – AC Me Rollin' 6 - 2
Match List for Team ID: 8357 Score
20:15 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Ferndown's Finest – The Heist 2 - 3
19:40 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι AFC Burns – Ferndown's Finest 1 - 6
19:40 Ι Mon 19th Oct 2020 Ι Ferndown's Finest – Class on Grass 6 - 3
Match List for Team ID: 8351 Score
20:15 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Ferndown's Finest – The Heist 2 - 3
19:05 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι The Heist – Werder Beermen 0 - 4
Match List for Team ID: 8326 Score
20:15 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι TST (Finalist) – Carling Utd. (Holders) 10 - 3
19:40 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι TST (Finalist) – Pro Blazers 3 - 2
Match List for Team ID: 8331 Score
20:15 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι TST (Finalist) – Carling Utd. (Holders) 10 - 3
Match List for Team ID: 8340 Score
20:15 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Airways – Youth Elite 2 - 1
19:40 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Airways – GS Academy 5 - 1
Match List for Team ID: 8341 Score
20:15 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Airways – Youth Elite 2 - 1
20:50 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Youth Elite – Team Required 07970983318 6 - 5
Match List for Team ID: 8360 Score
20:50 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Roko Rejects – Scorgasms 4 - 4
19:05 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Putty – Roko Rejects 6 - 4
Match List for Team ID: 8359 Score
20:50 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Roko Rejects – Scorgasms 4 - 4
Match List for Team ID: 8364 Score
20:50 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Hop Inn – Ghost FC 2 - 2
21:25 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι NLCC – Hop Inn 5 - 2
Match List for Team ID: 8369 Score
20:50 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Hop Inn – Ghost FC 2 - 2
21:25 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Class on Grass – Ghost FC 4 - 1
Match List for Team ID: 8355 Score
20:50 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι United Gunners – Werder Beermen 1 - 2
Match List for Team ID: 8342 Score
20:50 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι United Gunners – Werder Beermen 1 - 2
19:05 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι The Heist – Werder Beermen 0 - 4
Match List for Team ID: 8345 Score
21:25 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι AFC Burns – GS Academy 2 - 8
19:40 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι AFC Burns – Ferndown's Finest 1 - 6
Match List for Team ID: 8339 Score
21:25 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι AFC Burns – GS Academy 2 - 8
19:40 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Airways – GS Academy 5 - 1
Match List for Team ID: 8361 Score
21:25 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Where's Jeff? – Lower Parkstone CFC 4 - 4
Match List for Team ID: 8356 Score
21:25 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Where's Jeff? – Lower Parkstone CFC 4 - 4
20:50 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Boozy FC – Lower Parkstone CFC 6 - 1
Match List for Team ID: 8367 Score
21:25 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Boozy FC – Fabregasm 2 - 0
20:50 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Boozy FC – Lower Parkstone CFC 6 - 1
Match List for Team ID: 8358 Score
21:25 Ι Mon 24th Feb 2020 Ι Boozy FC – Fabregasm 2 - 0
18:30 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι M L Legends – Fabregasm 7 - 2
19:05 Ι Mon 14th Dec 2020 Ι Fabregasm – Classic VI 1 - 2
Match List for Team ID: 8465 Score
18:30 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Intrigi – Back to the Future 3 - 4
Match List for Team ID: 8466 Score
20:15 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι SPB – Unprotected Cesc 0 - 2
19:05 Ι Mon 7th Dec 2020 Ι The Rat Pack – SPB 6 - 4
Match List for Team ID: 8463 Score
20:15 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Classic VI – Ballotellitubbies 4 - 1
Match List for Team ID: 8464 Score
20:50 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι Youth Elite – Team Required 07970983318 6 - 5
Match List for Team ID: 8461 Score
21:25 Ι Mon 5th Oct 2020 Ι NLCC – Hop Inn 5 - 2

Past Winners

Sir David English Sixes Monday Past Winners
Season Premier Championship League One Cup
OCTOBER 2002MILTON FOREST TRAVIS PERKINSDAD\'S ARMY 
DECEMBER 2002A.C. MONTEZUMATWYNHAMAIRWAYS 
MARCH 2003 A.C. MONTEZUMAA.F.C. WONGA THE GOONERS 
JUNE 2003A.C. MONTEZUMAMAKING WAVESBALMER LAWN GARAGE 
SEPT. 2003M2S.SPRING CHICKENSHENRY BROWN A.S. 
DEC. 2003M2S.HENRY BROWN A.S.TESCO EXTRA 
MAR. 2004 M2S.JAMMY DODGERSEGG MONKEY A.C. MONTEZUMA
JULY 2004 M2S.HARCHESTER UNITED BROADSIDEREAL MADRAS
NOV. 2004M2S.BROADSIDEBACK TO THE FUTURE 
FEB. 2005 CORINTHIANSALMANSAPUREWELL ELECTRICAL 
JUNE 2005BROADSIDEGOT YOUR NUMBER FRESH RECRUITSHENRY BROWN ALLSTARS
OCT. 05HENRY BROWN A.S.TRAVIS PERKINSMEYRICKS RELICS 
FEB 06 HENRY BROWN A.S.MEYRICKS RELICS BOS VEGAS  
JUNE 2006HENRY BROWN A.S.SANTOSBARMY ARMY 
SEPT. 2006PARDISE HEALTH SPALORENZOSDYNAMO KEBABHENRY BROWN ALLSTARS
JAN. 2007 HENRY BROWN A.S.DISCIPLESSOUTHBOURNE TOFFEES  
MAY 2007 MIRAMAR HOTELMEYRICKS RELICS GROVE SPARTANSHENRY BROWN A.S.
SEPT. 2007HENRY BROWN A.S.AIRWAYSN.A.T.S. 
JAN. 2008HENRY BROWN A.S.N.A.T.S.BRIT. BULLS 
MAY 2008HENRY BROWN A.S.M2ST.S.V.MEYRICKS RELICS
AUG 2008HENRY BROWN A.S.A & Y ALL STARSSOCCER F.C. 
DEC. 2008BARMY ARMYSOCCER F.C.GUNNERS 
APR. 2009LOST BOYSN.A.T.S.ELECTRIC BLUES 
JULY 2009YOUNG BLOOD GOONERSSTROUDEN YOUTH AIRWAYS
FEB 2010 AIRWAYSCORNISH RATTLERS MILTON FOREST  
JUNE 2010 CORNISH RATTLERSGROVE SPARTANS GRAVEL HILL AIRWAYS
OCT 2010 LOST BOYSTHE RAMSA.F.C. WONGA MEYRICKS RELICS (Dec.2010)
FEB 2011SUPER SIXES CHUCK NORRISGLORIA\'S WARRIORS 
JUNE 2011WESSEXMILTON FOREST EGG MONKEYCORNISH RATTLERS
OCT. 2011THE RAMSELECTRIC VETSREAL SOSOBADMEYRICKS RELICS
FEB. 2012WHITE KNIGHTSTREKELECWHERE\'S JEFFMEYRICKS
Season Premier Championship League One Cup
JULY 2012Meyrick WarriorsBaby Deigos#DenchMeyrick Warriors
OCT 2012Combined Cleaning Services#DenchShed Utd. 
FEB 2013Combined Cleaning ServicesSouth Coast BuildingAC MontezumaCombined Cleaning Services
JULY 2013Combined Cleaning ServicesJuveInteryournanCombined Cleaning
NOV 2013Real PositiveGoonersDaveski 
MAR 2014AFC AXAInteryournanEgg MonkeyJuve
AUG 2014AC BianconeriGravel HillSmack My Pitch Up 
NOV 2014Combined Cleaning ServicesAFC Utd.Ivory Toast 
APR 2015Combined Cleaning ServicesIvory ToastBack to the FutureYouth Elite
AUG 2015Westside Utd.Back to the FutureQueens Park Rovers 
DEC 2015SPBBaby DiagosFC CrapoliBH Niners
APR 2016Youth EliteGravel HillEGMCombined Cleaning
AUG 2016Combined CleaningAFC Utd.Straight Buggin 
Season Premier Championship League One Cup
Winter 2016-17SPBBos. PoloniaFalconsSPB
Win/Spring 2017Boscombe. PoloniaQuantumTMW 
Summer 2017Boscombe. PoloniaStay HumbleLallanas PyjamasOjo Rojo
Autumn 20177 NationsOld OnesNLCC7 Nations
Win/Spring 2018SPBWheres Jeff?Hop Inn 
Summer 2018Baby DiegosThe Rat PackShed Utd.Sheffield Monday
Autumn 2018SPBLallanas PyjamasTea & BusquetsSPB
Winter 2018-19SPBCarling Utd.UnAthletic Madrid 
Spring 20197 NationsSouth Coast BuildingSMFCSPB
Summer 20197 NationsWhere\'s Jeff?TST 
Autumn 20197 NationsCarling Utd.TherapistsCarling Utd.
Autumn 2020TSTHop InnCox & Co 
Sir David English Sixes Monday Past Winners